1. çift yıllar iyidir. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
  abi
 2. hayatımın 2012'den bu yana en iyi yılı. tam anlamıyla toparlanma, sorunlardan kurtuluş ve kendine gelme senesi oldu benim için. bolca seyahat ettim, 8 kilo verdim, hayatımı nihayet rayına oturttum. 2018'i iyi anacağım darısı 2019 yılına ve 2020li yıllara.
 3. umarım 2019a girerken teşekkür edeceğim bir sene yaşarım, yaşarız
 4. demişki otlu peynirli. hayatımın en güzel yılı. evet en iyisi olmasada iyi gibiydi askerde olmam pek hoş olmasada bu askerlik macerası bana 32 kiloya maal oldu. hafilemiş hissediyorum sözlük! özlemişim buraya yazmayı nereden de geldim

  tanım:geçtiğimiz yıldır.
 5. 2016 annemi götürdü...2018 babamı..yoruldu yürek..yaşamak dediğin bir ağrı oldu içimde kaskatı..

  zormuş insan olmak vesselam...

  ama değil mi ki böyle gelmiş ve böyle de gider bu dünya..öyleyse selam olsun gidene de kalana da..
  zahle
 6. nasılsa hiçbir şey bizim elimizde değil. önümüze geleni yaşayacağız yine. umarım az acı olur. daha yavaş akar zaman..uzakta olur ölüm..herşeye rağmen yaşamak güzel bir şey çünkü.
  zahle
 7. merhaba 2018,
  hiçbir yeni yıldan olmadığı gibi senden de bir beklentim yok. geldiğin gibi sessiz sedasız git. sayfaları çevirelim zaman geçsin. bitsin, biz de gidelim.
 8. güzel bir güne merhaba dedik.. bu yıl da hiç şüphesiz su gibi akıp gidecek. o kadar telaşın arasında, yılı nasıl geçirdiğimizi unutacağız hatta..
 9. ygs kalkti ama bu sene sinavi ayni adamlar hazirlayacaksa algidan ziyade tecrubeyi yani bilgiyi olcecekler aklinizda olsun. cift yillarda boyle oluyor. 5 kez girdim bu arada :)
 10. cingıl bels cingıl bels!!

  veee geldik 2017'nin son haftasına! 2018 yepyeni bir yıl, capcanlı gümbür gümbür geliyor!! ajandalar ve kedili masa takvimleri yerlerini aldı, tombalalar sandıklardan çıkartılıyor, milli piyango biletleri tükenmek üzere. 2018'e hazır mıyız youreads ailesiiiiiii!!!!!

  ben değilim umarım kıyamet filan kopar...