1. cingıl bels.

  2021 bitiyor. 2022 geliyor. geliyor gelmesine de... ne coşkumuz kaldı ne hevesimiz. tatsız, yavan, keyifsiz bir yıl, yılbaşı.

  coronavirüs yeni varyantlarla son hız devam ederken ülkemiz ekonomisindeki dengesizlikler, hayat pahalılığı ve yoksulluk da gündemimizde, çay sohbetlerimizde, havadan sudan konuşuyoruz dediğimizde. öyle bir yıldan sonra 2022; yeni yıl, yeni umutlar diyemiyoruz, daha doğrusu öyle hissetmiyoruz doğal olarak. ancak alışmışlık ve bıkkınlıkla da olsa bekliyoruz yine, belki eski güzel günlerden bir kırıntı buluruz belli mi olur?

  2022 ha...

  "her şeye rağmen hayat devam ediyor. o zaman yine de yeniden herkese iyi seneler!"
 2. engelli ve yaşlı aylıklarının başvuru, usul ve esasını belirleyen 1/07/1976 yılında çıkarılmış 2022 sayılı kanundur.
  kısaca 2022 olarak bilinir.
  edit: ok mutlu yıllar :)
 3. pandemi koşulları altında 2021'i de hiç heyecanla beklememiştik. yeni bir yıla girerken kararlar alınır, hedefler konur, heyecan yapılır, yılbaşı akşamı eş dost toplanır, sofralar kurulur. idi. bir vakitler. şimdi öyle bir atmosfere girdik ki neredeyse herkes 2022'nin 2021'den de kötü geçeceğinden emin. yeni bir yıl yeni sıkıntılar getirecek. eğer 2022 bir plot twist yapıp da güzel bir şeyler hazırlamışsa bize, gelir bu girdiyi editlerim.
  ha bir de nereden baksan bir ay kadar 2021 diye tarih etmeye devam edeceğim yıl olacaktır çünkü bunu her sene yapıyorum. idrak kanallarında aşırı tıkanma var.
 4. bu yıl güzel olsun yaaa

  2021 tuhaf bi yıldı anlayamadım. ne iyi ne kötü sadece tuhaf
 5. sevgili youreads ahalisine sağlıklı, mutlu, özgür, bereketli yıllar dilerim.
  abi