21 mayıs 2017 fenerbahçe olimpiakos maçı - youreads 1. 2016-2017 thy euroleague final maçı.normal sezonda atina da oly, ıstanbulda biz kazanmıştık. iki takimin da ortak özelliği hiç pes etmemeleri. istanbuldaki maçın son ceyregindeki gibi savunma yaparsak taraftar destegiyle de kazanacagimizi düşünüyorum
  #fener4glory
 2. 21:00 trt 1'den naklen verilecek final maçı. enerji ile sakinliğin kıyasıya maçını kim kazanacak görücez. şu final maçını efes
  fenerbahçe bile oynayabilirdi bakalım yarın ola hayrola.
  bu maçı kesin fenerbahçe alır diyemeyiz real maçından daha zor geçeceği kesin, kısmet.
 3. özellikle twitter üzerinden belediyelere yapılan dev ekran çağırısı çoğu belediye tarafından olumlu dönüşler olmuş gördüm. ülkede böyle bir birliği görmeyeli baya olmuştu sanırım. bunlar görmek istediğimiz şeyler..

  maçın analizine gelirsek olimpiakos gerçekten bir 'winner' takım ve spanoulis büyük bir oyuncu bunu yok sayamayız. ayrıca fenerbahçe için belki de en zorlu eşleşme olacaktır, playoffta efes ile oynadıkları 2 maça da gitmiş biri olarak rakibi çok iyi uyutuyorlar ve istediğinde vidaları çok iyi sıkıyorlar.

  gelgelim fenerbahçe 3 senedir üstüne koya koya ilerliyor ve finalin istanbul'da oynanıcak olması resmen ev sahibi olarak maça çıkmasını sağlayacak.

  ben fenerbahçeyi kupaya yakın taraf olarak görüyorum dilerim kazanırlar ama son saniyeye kadar 'kazandım' havasında olmamalı yoksa kupayı elleriyle teslim ederler.

  başarılar fenerbahçe

  not:sinan güler spor!

  ayrıca ekpe acaip bir adam inanılmaz seviyorum kendisini
 4. yunanlar üzerinden yine milliyetçiliğin tavan yaptığı maç. ee kazandık da ne oldu? cidden ne oldu?

  veya yunanlar kazansaydı ne olacaktı? onlar için de geçerli bu. normal bir kutlama değil de işin içine milliyetçilik katınca ne geçiyor elinize?

  meselâ şu an kadıköy’deyim. bütün fanatikler korna çalarak veya milliyetçi sloganlar atarak kutlama (!?) yapıyor. chp seçmenleri dahil. seçimlerde akp kazanınca kutlama yapan seçmenleri “çomar” diye aşağılayan chp’liler şu an sokakta korna falan çalıyor.

  tüm bu abartılı, fanatik, ekstrem, radikal kutlama ne için? çünkü yunan takımı yendik. wow süper başarı.
 5. dünyanın en güzel takımının, final four un iki maçında da toplam 80 dakikada sadece 25 saniye geriye düşerek aldığı avrupa kupasının final maçı.

  bazı hazımsız bünyelere gelsin.
  "yetersizlik duygusu derin olan biri, hayranlık devşiremeyeceği her şeyi değersizleştirir. örneğin; bir kutlamayı, kutlayanı ya da kutlama biçimini."

  maçın tamamı