1. zincire vurdukları 2 türk askerini öldürmüyorlar. hayır, öldürseler ayrı bir olay olacak ama canlı canlı yakıyorlar.yazık çok yazık diyecek hiçbir şey bulamıyorum sadece bunun haber olmaması medyanın ilgilenmemesi ve insanların habersiz kalmasına edecek bir çift küfürüm var.bari sizler habersiz kalmayın ve bilin diye bu başlığı açıyorum yoksa böyle büyük bir acıyı kimsenin bilmesini ve üzülmesini istemezdim.

  +18 sayılabilir ve psikolojik olarak rahatsız olabilirsiniz. link

  diyecek hiçbir şey yok.yazacak hiçbir şey yok.internet üzerinde gezen videoda mevcut inanmayanlar gidip izleyebilir ama hiç tavsiye etmiyorum.2016 yılı bitmeyecek gibi duruyor,biterse de bıraktığı izler asla silinmeyecek.

  sputnik türkiye resmi sitesi
 2. söyleyecek söz bulamıyorum, evrenin bütün laneti üzerinize olsun ve tez zamanda soyunuz kurusun.
 3. Irak Şam İslam Devleti denen bir grubun 2 türk askeri'ni diri diri yakması görüntüleridir. 21 yaşında piyade er sefter taş ve 26 yaşında jandarma istihbarat fethi şahin'in acımasız ve vahşice katledildikleri görüntülerdir.

  görüntüleri paylaşmayacağım.

  ancak unutmayın bu çocukları katleden hangi politikaların sonucudur? bu çocukların bağıra inleye ölmesine neden olanları, vergilerinizin kullanıldığı hastanelerde katillere bakanları unutmayın. bu katil sürüsüne öfkeli genç diyenleri unutmayın. iti ite kırdırayım derken bir iti destekleyenleri, onları alkışlayanları unutmayın.

  ve en önemlisi şu bakışı unutmayın!
 4. 29 aralikta esir alinan iki askerin kabulü mumkun olmayan öldürülüşüdür. suriyeye girildigi gun bunlarin olacagi biliniyordu.

  bunun haberinin yapilmasını ısıd propogandası diye niteleyen gerizekalilar var ekşide. sanki paylaşmamak bu gerçeği yok ediyor, çocuklar ve psikolojik sorunlu insanlar müstesna herkes bunu bilmeli. <<hastanelerinde yaralilarını tedavi ettirdiği, sınırda ticaret yaprığı, silah sevkettiği, "öfkeli çocuklar" dediği, sınırdan geçişlerine izin verildiği, mülteci kamplarından militan devşirdiği>> iddia edilen, milliyetçilerin sırf kürtleri öldürüyor diye methiyeler düzdüğü örgüt bu.

  iktidarın türkiyeyi soktuğu bataklıktan kimi sorumlu tutacağını şaşırdılar, sabah akşam barış diyen insanları ölümlerle alakaları olmamasına rağmen binalarını başına yıkanlar, legal siyaset alanından iten akıl babaları şimdi kimi suçlayacaklar. kimin binasını basacaklar, bina basarak çözüm üretenler nerede.

  kimden hesabini soracaksiniz, bu görüntüleri nasıl sileceksiniz hafızalardan. ezidi kadınları pazarda satıp, çocuklara tecavüz edip, rejim askerlerini yaktığında "allah ışidin yardimcisi olsun" diyenler nerede

  edit: gg durumları duzeltildi
 5. yatağımda uzanmış uyumaya hazırlanıyordum internetten gördüm bu haberi . televizyonda haber yapıyorlar mı diye içeriye seslendim ve açıkça olayı diyemedim sadece bi haberi kanalı açın dedim. bir şey yok ne oldu söylesene dediler yine anlatamadım içeride oturan babama diyemedim yani bu olayı kelimelerle anlatmak cidden çok zor. insanın ya aileleri diye sorası geliyor sonra derince yutkunuyor.sadece buraya gördüğüm iki tane video bırakıyorum bekli bunlar bu yanlış politikaları anlatır.

  adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/ArsivUnutmaz/status/750081762391392256?s=09

 6. içime bir şey oturdu, bunun hesabı sorulmalıdır. birileri hesap vermelidir. bana kimse bu görüntüleri anlatamaz kendimi o kadar kötü hissediyorum ki o askerlerin yerinde olduğumu düşünemiyorum. yeter artık ben bir kardeşimin daha ölmesini istemiyorum.
 7. nerdesin be atam. anne anne diye aglayip diri diri yakilan askerlerin var. nerdesin be atam :(((((
 8. görüntüleri izlememekte ısrarcıyım. haberi gördüm. ne kadar vahşice olduğunu tahmin edebiliyorum. insanın yaşama sevinci kalmıyor. bu olayın yaşanmasına sebebiyet verenlerin hesap vermesi gerekir. bunu yapanlardan hesap sormamız gerekir. bu yaratıklara sempati besleyeni dahi sorgulamak, cezalandırmak gerekir.
 9. suriye'de ışid'in bulunduğu her yerde bakteri bile yaşamamalı.kalbim acıyor,göğsüm ağrıyor şu an.böyle bir orospu çocukluğu olamaz.
  eale
 10. *aynı başlıkta ikinci farklı yazıyı giriyorum ki bu olayı bilmeyen kalmasın.gerekirse üçüncüyü dördüncüyü on dördüncüyü gireceğim*

  türk medyası uyuyor ya da uyutuluyor.cahil halkı kandırıp ülkenin tepesine oturan yalaka yaverini başbakan yapan damadını bakan yapan diğer kendisini yalayanlarla beraber ülkeyi yöneten o adam bütün bunların sorumlusudur.şimdide medyayı uyutup halkın cahil kalmasını sağlamaya çalışıyorlar.hiçbir türk haber ajansı bu olayı haber olarak vermiyor.maç siyaset gibi saçma sapan haberlerle halk hala uyutuluyor.

  bu sabah 16 şehit haberi vardı.hiç kimse umursamadı ben de dahil çünkü o ülkenin başındaki adam miting meydanlarında "bizi alıştıramayacaklar!" diye bağırırken onlar bizi bir güzel alıştırdı.hiç kimse inkar edemez ki! bu halk her gün şehit vermeye, polisinin askerinin ölmesine alıştı! haa ben bunların şehit olduklarını da düşünmüyorum o ayrı.çarşı iznine çıkan gençlerin otobüsteyken yanlarında bombanın patlaması sonucu ölmeleri şehitlik değil sadece katliamdır! bunu ve bunun gibileri halka "şehit" gibi lanse edip şehitlik kavramını da paçavra etmiştir.vatan,millet,cumhuriyet,asker,şehitlik bütün bu kavramlar anlamlarını yitirmiş, önemlerini kaybetmiştir.

  korkmayın, zaten ortalık karışık diye sesinizi çıkartmamazlık yapmayın.daha neyi olması bekleyeceğiz sesimizi çıkartmak için daha kötü ne olabilir ki.

  "eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen ben size hiçbir şey öğretememişim." diyen senin atan mustafa kemal atatürk.korkmayın yazın, çizin, bağırın.bu ülke kolay kurulmadı böyle salak adamların elinde yalan olmayacak.