1. zincire vurdukları 2 türk askerini öldürmüyorlar. hayır, öldürseler ayrı bir olay olacak ama canlı canlı yakıyorlar.yazık çok yazık diyecek hiçbir şey bulamıyorum sadece bunun haber olmaması medyanın ilgilenmemesi ve insanların habersiz kalmasına edecek bir çift küfürüm var.bari sizler habersiz kalmayın ve bilin diye bu başlığı açıyorum yoksa böyle büyük bir acıyı kimsenin bilmesini ve üzülmesini istemezdim.

  +18 sayılabilir ve psikolojik olarak rahatsız olabilirsiniz. link

  diyecek hiçbir şey yok.yazacak hiçbir şey yok.internet üzerinde gezen videoda mevcut inanmayanlar gidip izleyebilir ama hiç tavsiye etmiyorum.2016 yılı bitmeyecek gibi duruyor,biterse de bıraktığı izler asla silinmeyecek.

  sputnik türkiye resmi sitesi
 2. söyleyecek söz bulamıyorum, evrenin bütün laneti üzerinize olsun ve tez zamanda soyunuz kurusun.
 3. Irak Şam İslam Devleti denen bir grubun 2 türk askeri'ni diri diri yakması görüntüleridir. 21 yaşında piyade er sefter taş ve 26 yaşında jandarma istihbarat fethi şahin'in acımasız ve vahşice katledildikleri görüntülerdir.

  görüntüleri paylaşmayacağım.

  ancak unutmayın bu çocukları katleden hangi politikaların sonucudur? bu çocukların bağıra inleye ölmesine neden olanları, vergilerinizin kullanıldığı hastanelerde katillere bakanları unutmayın. bu katil sürüsüne öfkeli genç diyenleri unutmayın. iti ite kırdırayım derken bir iti destekleyenleri, onları alkışlayanları unutmayın.

  ve en önemlisi şu bakışı unutmayın!
 4. 29 aralikta esir alinan iki askerin kabulü mumkun olmayan öldürülüşüdür. suriyeye girildigi gun bunlarin olacagi biliniyordu.

  bunun haberinin yapilmasını ısıd propogandası diye niteleyen gerizekalilar var ekşide. sanki paylaşmamak bu gerçeği yok ediyor, çocuklar ve psikolojik sorunlu insanlar müstesna herkes bunu bilmeli. <<hastanelerinde yaralilarını tedavi ettirdiği, sınırda ticaret yaprığı, silah sevkettiği, "öfkeli çocuklar" dediği, sınırdan geçişlerine izin verildiği, mülteci kamplarından militan devşirdiği>> iddia edilen, milliyetçilerin sırf kürtleri öldürüyor diye methiyeler düzdüğü örgüt bu.

  iktidarın türkiyeyi soktuğu bataklıktan kimi sorumlu tutacağını şaşırdılar, sabah akşam barış diyen insanları ölümlerle alakaları olmamasına rağmen binalarını başına yıkanlar, legal siyaset alanından iten akıl babaları şimdi kimi suçlayacaklar. kimin binasını basacaklar, bina basarak çözüm üretenler nerede.

  kimden hesabini soracaksiniz, bu görüntüleri nasıl sileceksiniz hafızalardan. ezidi kadınları pazarda satıp, çocuklara tecavüz edip, rejim askerlerini yaktığında "allah ışidin yardimcisi olsun" diyenler nerede

  edit: gg durumları duzeltildi
 5. gidin yıldızlar maçı bilmem neleri yapın siz şerefsiz oğlu şerefsizler. ahmaksınız yemin ediyorum ahmaksınız. böyle kazanacağını sanan bir ahmak sürüsü ve onları güden yavşak sürüsü. yok yerli yıldız yok yabancı yıldız bilmem ne. götünüze girsin o futbol topu. sizler o stadda mutlu mesut maç izlerken, binler sacma sapan tezahuratları atarken o iki çocuğa orada napiyorlardi lan. neymiş teröre karşı birlik maçıymış. anca mış mış mış. canlı canlı yakmak ne demek göt herifler. öfkeli genç böyle mi oluyormuş? ne işi var o çocukların o yamyamların arasında? artık kafayı yicem. şimdi de gidin o iki insanın yakıldığı yere şehitler düzlüğü adını verin haysiyetsizler. her bir karış toprağınızdan, inancınızdan, ülkünüzden, ümmetinizden, kitabınızdan, salak salak birlik mesajlarınızdan, kaybetmeyeceğiz etkinliklerinizden, ellerinizden yüzlerinizden tiksiniyorum. eminim ki bu gözler, yarın akşam haberlerde siyasilerin ailelerin karşısına geçip vatan falan filan diyeceklerini görecek. eminim. gece gece kahroldum. ya o aileler?

  haa bir de şey var tabi. şimdi trolleri başlar sosyal medyada "bordo bereliler telsizleri kapatmış, şimdi onlar düşünsün, yok kan alırlar kan" bilmem ne diye. kaybetmeye hep mahkumsunuz hep. siz kaybederken masumlar neden mahkum oluyor pislik herifler.
 6. yatağımda uzanmış uyumaya hazırlanıyordum internetten gördüm bu haberi . televizyonda haber yapıyorlar mı diye içeriye seslendim ve açıkça olayı diyemedim sadece bi haberi kanalı açın dedim. bir şey yok ne oldu söylesene dediler yine anlatamadım içeride oturan babama diyemedim yani bu olayı kelimelerle anlatmak cidden çok zor. insanın ya aileleri diye sorası geliyor sonra derince yutkunuyor.sadece buraya gördüğüm iki tane video bırakıyorum bekli bunlar bu yanlış politikaları anlatır.

  adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/ArsivUnutmaz/status/750081762391392256?s=09

 7. içime bir şey oturdu, bunun hesabı sorulmalıdır. birileri hesap vermelidir. bana kimse bu görüntüleri anlatamaz kendimi o kadar kötü hissediyorum ki o askerlerin yerinde olduğumu düşünemiyorum. yeter artık ben bir kardeşimin daha ölmesini istemiyorum.
 8. nerdesin be atam. anne anne diye aglayip diri diri yakilan askerlerin var. nerdesin be atam :(((((
 9. görüntüleri izlememekte ısrarcıyım. haberi gördüm. ne kadar vahşice olduğunu tahmin edebiliyorum. insanın yaşama sevinci kalmıyor. bu olayın yaşanmasına sebebiyet verenlerin hesap vermesi gerekir. bunu yapanlardan hesap sormamız gerekir. bu yaratıklara sempati besleyeni dahi sorgulamak, cezalandırmak gerekir.
 10. suriye'de ışid'in bulunduğu her yerde bakteri bile yaşamamalı.kalbim acıyor,göğsüm ağrıyor şu an.böyle bir orospu çocukluğu olamaz.
  eale