22 aralık 2016 işid'in 2 türk askerini yakması - youreads 1. zincire vurdukları 2 türk askerini öldürmüyorlar. hayır, öldürseler ayrı bir olay olacak ama canlı canlı yakıyorlar.yazık çok yazık diyecek hiçbir şey bulamıyorum sadece bunun haber olmaması medyanın ilgilenmemesi ve insanların habersiz kalmasına edecek bir çift küfürüm var.bari sizler habersiz kalmayın ve bilin diye bu başlığı açıyorum yoksa böyle büyük bir acıyı kimsenin bilmesini ve üzülmesini istemezdim.

  +18 sayılabilir ve psikolojik olarak rahatsız olabilirsiniz. link

  diyecek hiçbir şey yok.yazacak hiçbir şey yok.internet üzerinde gezen videoda mevcut inanmayanlar gidip izleyebilir ama hiç tavsiye etmiyorum.2016 yılı bitmeyecek gibi duruyor,biterse de bıraktığı izler asla silinmeyecek.

  sputnik türkiye resmi sitesi
 2. yatağımda uzanmış uyumaya hazırlanıyordum internetten gördüm bu haberi . televizyonda haber yapıyorlar mı diye içeriye seslendim ve açıkça olayı diyemedim sadece bi haberi kanalı açın dedim. bir şey yok ne oldu söylesene dediler yine anlatamadım içeride oturan babama diyemedim yani bu olayı kelimelerle anlatmak cidden çok zor. insanın ya aileleri diye sorası geliyor sonra derince yutkunuyor.sadece buraya gördüğüm iki tane video bırakıyorum bekli bunlar bu yanlış politikaları anlatır.

  adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/ArsivUnutmaz/status/750081762391392256?s=09

 3. arkadaşlar çokta şeey etmemek lazım. nitekim ülkemizin büyümesini istemeyen dış güçler, faiz lobisi, fetösü, pkk sı, amarigası, avrubası,, vaypicisi, pydsi nin hep birlikte saldırdığı dönemde ülkemiz adeta dünyayı kıskandırırcasına yepis yeni tesisiler köprüler duble yollar havaalanları tüneller açıyor. onlara inat açılışlar sürecek. başbakanımız buna benzer bir şey demişti sanırım ordan aklımda kalmış.

  türkiye bu kurtuluş mücadelesinde başkanlık sistemine geçişle ancak zafer elde eder. lan bir dakika buna benzer bir şeyide sanırım başbakanımız demişti.

  neyse artık ironi yapamayacak kadar öfkeliyim. ve bedduanın hiçbir tesirinin olmadığınında bilincindeyim. sadece vicdanıma sesleniyorum neden hep iyi insanlar ölüyor. neden para babalarına, çıkarcı beyinsizlere bir şey olmuyor, anlamış değilim.

  hatırlatma babında en acı ek: 21 aralık 2016 el bab'da 14 askerin şehit olması