1. yenilebilir mi, yenilenebilir mi? işte bütün mesele buydu
  mesut
 2. HAKİKATEN BENDE MERAK ETTİM BİR ÜLKEDE ÜST AKIL NEDİR ? CUMHURBASŞKANI HALKI ,ÜST AKILDA CUMHURBAŞKANINIMI YÖNETİYOR O ZAMAN SEÇİM NİYE VAR!
  Akşener: Kardeşim bu üst akıl nedir, ne menem bir şeydir
  SAMSUN’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, dövizdeki yükselişe değinip, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak, "Bugün dolar 4.71, diyor ki, arkadaş üst akılmış.
  (bkz: https://www.habersanal.com/aksener-kardesim-bu-ust-akil-nedir-ne-menem-bir-seydir/24677/)
  polat
 3. 24 haziran tbmm ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi partilerin kime oy verdiği iyice karışık bir durum almıştır, zira seçmenler tercihlerini çokça partiler ve kişiler arasında kaydırmıştır.

  benim tahminim şöyle bir tablo ortaya koymakta. tabi basit bir paint tablosu belki bir yazar logolarla destekleyerek tabloyu daha güzel yapabilir.

  https://www.azcokgezdim.com/secim2018


  akp cumhurbaşkanlığında recep tayyip erdoğan'a oy verirken tbmm seçimlerinde mhp'ye taban kaybetti.

  mhp cumhurbaşkanlığında recep tayyip erdoğan'a oy verirken ak parti'den oy çekti ancak iyi parti'ye oy kaybetti.

  chp cumhurbaşkanlığında muharrem ince'ye oy verirken tbmm seçimlerinde iyi parti ve hdp'ye taban kaybetti.

  iyi parti cumhurbaşkanlığında meral akşener ve muharrem ince'ye oy verirken, tbmm seçimlerinde mhp ve chp'den oy çekebildi.

  hdp cumhurbaşkanlığında selahattin demirtaş ve muharrem ince'ye oy verirken, tbmm seçimlerinde akp'ye oy kaptırdı ancak, chp'den oy çekebildi.

  saadet partisi cumhurbaşkanlığında temel karamollaoğlu'na oy verirken burada recep tayyip erdoğan'a, tbmm seçimlerinde akp'ye oy kaybetti.
 4. Chp'ye bu seçimle ilgili neredeyse kullanilan bütün sahte ve mükerrer oylarin listesinin geldigi ve usulsüzlüklerin nasıl yapildigina iliskin bir rapor gelmiş ya da oluşturulmuş. Fakat bununla ilgili hicbir girişim yapılmamış. İnci Hekimoğlu linkteki videoda daha acıklayıcı anlatıyor gercekten enteresan bir konu