28 mart 2015 hollanda türkiye maçı - youreads 1. futbolun şuursuz ellerde ne kadar saçma bir spor olabileceğini bir kez daha gösteren maç. sadece kadro itibariyle bile o kadar spekülatif ki, teknik adamın kendi seçimidir deyip geçemiyoruz. basketbol ise böyle saçmalıklara asla izin vermeyecek kadar mental ağırlıklı bir spor ve kesinlikle üstüne daha fazla konuşulmayı hak ediyor, bunu da belirteyim.

  izlenebilir bir futbol mücadelesi için sahada belli bir teknik kapasitenin ve profesyonelliğin var olması elzem. gel gör ki federasyon başkanından teknik sorumlusuna, kaptanından yıldız oyuncusuna kadar çirkeflik ve iğrençlik içeren bu takım kendisine 90 dakika ayrılmasını hak etmiyor.

  hollanda hatrına izlenebilir ama ortadoğu takımlarıyla yaptıkları maçlar genelde zevkli olmuyor. ben yokum.
 2. volkan babacan
  serdar-balta-gonul-caner
  topal-tufan-inan-gokhan tore- volkan sen
  burak

  bu kadro ile ne kadar başarılı olacağız bakalım. yanlız egemen neden kadroda yok ve hakan calhanoglu yada mehmet ekici neden 11 de yok tartışılır.
 3. yayın krizi hala çözülememiş, 2016 avrupa şampiyonası grup eleme maçı.

  çözün şu yayın sorununu artık, ne biçim bi ülke olduk daha milli maçımızı yayınlarken ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

  edit:oh be dedirten karar, kriz çözülmüş yayınlanıyor maç.
 4. hollandada birçok eksik olmasına rağmen bizimkiler için çok zor geçecek bu maç.
 5. kapattık ama gerisi gelmedi, dk 37 burağın golüyle öne geçtiğimiz maç 90+2'de sneijder'in golüyle 1-1 oldu ve berabere bitti. bakınız burası çok ilginç, gol atan iki oyuncu da galatasaraylı.
 6. yorumcunun bilal'e yorumlar gibi yorumladığı maç.
  kikk
 7. hollandayı patates edeceğimiz maç.

  edit: şaka şaka.
 8. herşeye inat türkiyemizin ilk yarıyı bir farkla önde kapattığı maç.