1. https://eksisozluk.com/entry/73253148
  Okurken kanımı donduran,gözlerimden yaşlar akıtan olayı sizlerle paylaşmak istedim.Bi şeyler yapılması için kadının öldürülmesi gerekiyor sanırım.Hukuk yoksa insanlığınız,vicdanınız da mı yok?
 2. davaya “bakan” savcının kadın olmasına ve hiçbir şey yapmamasına çok sinirlendim. bu insanlar neden bu kadar bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı anlamıyorum, çok üzücü. umarım bu ruh hastası hemen belasını bulur, böyle o kadar çok adam var ki gün geçtikçe utanmaları da kalmıyor korkuları da adalet sistemimiz yüzünden. ayrıca annesini ben suçlamadım suçlanacak da bir taraf göremiyorum kocasını aldatmamış adamın sapık olduğunu anlayınca da ilişkisini kesmiş kurtulmaya çalışmış. umarım en yakın zamanda hepsi çok iyi olur o şerefsiz de hak ettiği cezayı çeker.
 3. bu ülkeden de haktan hukuktan da böyle pislik zorba insanlarla aynı dünyada yaşamaktan da tiksiniyorum. bu ne ya!!!
 4. empati bile yapamıyorum şu durum karşısında. her gün pislik herifin teki gelsin anneni, aileni taciz ve tehdit etsin ama bu ülkenin adli organları kılını kıpırdatmasın. sözde hukuk devleti hukuku istediği gibi evirip çevirenlerin devleti burası. kadın savcının da egosuna, insanlıktan nasibini almamazlığına tüküreyim '' sizin gibi kaç tane olay'' geliyor gibi laflar söylemiş işin ne? oturduğun makamın hakkını versen ya. elimizden bi şeyler gelse keşke, umarım en yakın zamanda kurtulsunlar
 5. olayı feminizme bağlamış yukarıdaki arkadaşımız.eski kocası diye bahsedilen bir adamla evliliğinin bitip bitmediğinden de şüphesi varmış.ki boşanmamış olmanın (yani ne kadar kötü bir şey de olsa aldatmanın) taciz,tecavüz olaylarını kadının hakettiğini düşünmek,meşrulaştırmak nasıl çirkin bir düşüncedir? ekstra adalet,ekstra hukuk değil buradaki olay kanunda geçen her neyse onun uygulanması.sosyal medyada olayın yayılmasından sonra ilgilenilmeye başlanması, savcının kadını arayıp iyi misiniz diye sorması demek ki yapılması gerekenin yapılmadığını açık açık göstermiyor mu? sizin için tek temennim olayı anlamak için benzer şeyler yaşamak durumunda kalmazsınız.diyelim ki yaşadınız biz yine yardım için burda oluruz.
 6. vakayı okuyamadım henüz ancak, ortada mağduru suçlayıcı yazılar görmek beni utandırdı.

  ne vaat etmiş de bilmem ne de... bak kardeşim, bu ülkede insanların modern hukuk terimiyle zina yapması suç değil, bir boşanma sebebi. ortada boşanmış veya ayrı yaşayan eşler de olabilir. evli insanlar da yasak aşklar yaşayabilir. boşanmış bir eski eş varsa olayda, zina da yoktur zaten. herkesin cinsel özgürlüğü de bildiğim kadarıyla hala kanunlarla koruma altında. devletin adalet örgütünün ve kolluk birimlerinin dahi bu gibi durumların (tmk'daki boşanma sebebi olan zina) sorgularını yapması mümkün değilken, ölüm tehdidi alan, cinsel saldırı ve tacizlere uğrayan, konut dokunulmazlığı ihlal edilen/edilmeye çalışılan kişilerin şikayet/ihbarları sonucunda gerekli önlemleri alması zaruridir. o yüzden, mağdur geçmişte her ne yaşamışsa o adamla, rıza dahilindeydi ve suç oluşacak şeyler varsa dahi rıza hukuka uygunluk nedeni veya tipikliğin unsuru olduğu içindir ki sorun çıkmamış ortaya. bugünkü davranışlar ve ısrarlar rıza dahilinde değilse suç teşkil eden hareketleri takip edip gereğini yapmak devletin asli vazifesidir. "o saatte orda ne işi varmış, neden mini etek giymiş, alkol aldıysa tecavüze uğramayı göze almıştır/zaten yolludur" gibi yakıştırmalar yapan yurdum anadolu çomarlarından farklı olarak rızanın nerde/ne zaman başlayıp bittiğine dikkat etmek ve özellikle cinsel suçlarda mağduru suçlamaktan vazgeçmek elzemdir.

  dediğim gibi, olayı bilmiyorum, üstünkörü bakabildim. eyyorlamam bu kadar.