30 days shred - youreads

 1. edit: aklımı sikeyim ağırlığım daha fazlaydı neyse ki az yapmıştım bacak antremanlarını ama çok kötü dizim ağrıyor 3 gündür doktora gidecem o bacak antremanlarını yapmayın amınakoyim.
  doğru kategoriyi mi seçtim bilmiyorum yanlışsa affola.
  30 days shred Jillian Micheals adlı Amerika'nın Fitness Allahları'ndan biri olan ablamız tarafından yönetilen bir egzersiz programı.
  ------------------uyarı----------------
  Sağlık probleminiz varsa kesinlikle doktor izni alın aman diyeyim Jillian'ın dediği gibi "no injuries".
  Ayrıca çok zorlamayın lütfen yani bayılacak gibi olduğunuzda veyahut çok acayip yorulduğunuzda bırakınız illa ki 30 dakikayı tamamlamak zorunda değilsiniz. Doktor izni almayı unutmayın!
  -------------------uyarı----------------
  adından da anlaşılacağı üzere 30 gün sürüyor. her seviye en az 20-25 dk ( ısınma yani warm-up dahil) uzunluğunda bir videoya sahip. her 10 günde bir seviye atlanıyor. Çok işe yaradığı söyleniyor. 3 gündür seviye 1'i uygulamaktayım ancak önceki günlerden antremanım olduğundan bacaklarım hariç çok zorlanmıyorum. gerçekten çok zorlayıcı hareketler yaptırıyor hele ki benim gibi boş vaktini evde osura osura geçiren tiplerdenseniz. Jillian ablamız iki başka hanımefendiyle egzersiz yapıyor ilk seviye için ( diğerlerini izlemedim ama değişeceğini sanmam) sağdaki ablamız başlangıç ( beginner) seviye için egzersiz yapıyor, sol taraftaki ablamız ise daha gelişmiş insanlar için. yalnız ilk günler çok fazla küfür çıkacak ağzınızdan şimdiden uyarayım. sonucu merakla bekliyorum hadi inşallah

  seviye 1 : https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
  --------10 gün ------
  seviye 2 : https://www.youtube.com/watch?v=ZEz0VGxsiqc
  ---------10 gün ------
  seviye 3 ( sadece rusçası bulunuyor niyeyse sıkıntılı olabilir.): https://www.youtube.com/watch?v=Vhhp-7DbAJg&t=625s