6 mayıs 2017 youreads izmir zirvesi - youreads 1. canım lake of the hell'in düzenlemiş olduğu (bkz: 11 mart 2017 youreads izmir zirvesi) 'nin ikinci bölümü ile sizlerleyim efenim. ilk zirveye katılamadığım için bu zirveyi düzenlemeyi üstlenmiş bulunuyor, ilk zirve kadar güzel bir gece geçirme temennimle basit kurallardan ve ricalardan bahsetmek istiyorum.

  *elbette bolca alkol tüketimi olacak, bundan dolayı 18 yaş sınırı mevcut.

  *sarhoş olup sapıtacaklar, gelmeyin demeyeceğim, gelin; sizi denizden sallandırır, eğleniriz.

  *trolleme amaçlı gelecekler, size de gelmeyin demeyeceğim, gelin; size de bi şekil yaparız.

  *katılmaya niyetli abilerimiz, ablalarımız ufak bir mesaj bırakırsanız mekan için ön rezervasyon yaptırma şansım olur, iyi olur, güzel olur.

  *malum havalar sıcak, kapalı bir mekanda yapıp yapmama konusunda kararsızım. o nedenle özellikle alsancak'da mekan önerilerine ve yardımlarına açığım.

  hoş sohbetli, kaynaşmalı, gülmeli, güzel anılı bir zirve diliyor, mesajlarınızı bekliyorum. sağlıcakla.
 2. ben izmirden döndükten sonra yapılacaktır. üzmüştür.
 3. 7-8 kişi sayılırız şimdilik, lakin en geç yarın akşama kadar sayıyı netleştirip zirve için en makul mekanlardan biri hip'de rezervasyon yaptırmam gerekiyor. ekte görselleri mevcut, alsancak'da bulunan en elit yerlerden kendileri^^

  sayımız önceki zirveye göre az, ulaşabildiğim kadarınıza ulaşmaya çalışıyorum lakin elimin yetişemediği bölümünüze buralardan bir yerlerden sesleniyorum: hip'de başlayıp elbette çimlerde bitecek 2.izmir zirvemize youreads halkımız davetlidir; gelin, görün, konuşun, kaynaşın, verin biraz da kardeş oynasın falan. "beni de yaz ulan!" mesajlarınızı bekliyorum.

  neyse efenim, kendinize iyi bakıyorsunuz, öpüyorsunuz.
 4. izmir zirvelerinin benim sınavlarımin en yogun olduğu döneme denk gelme özelliği var sanırım bu kaciracagim 3. zirve. size iyi eğlenceler sevgili youserlar.
 5. katilmayi cok istedigim fakat kuvvetle muhtemel katilamayacagim zirve. izmir'de olanlar kacirmasin.
 6. jack yoksa bende yokum. liseli on stage.
 7. tabii ki de kaçmaz.
  sevgili badilerle buluşma, yeni gelenlerle tanışmak için şahane fırsat.
  gelmek isteyen herkesi bekleriz..
 8. havalandırmaya sahip bir yerde olacaksa gelebilirim. izmirde genelde daracık havasız yerlerde sıcakta oturtuyorlar keyif alınamıyor.
 9. sözlüğe geri dönmeme vesile olacak zirve!
  mekan da ayrıca cazip görünüyor.
 10. Böyle "elit" ve samimi bir yermiş Hip