1. tükenmez kalemle çürüteceğim direniş.

  "kural 1. yorumun herhangi bir kişi, kurum ya da zümreye hakaret içermemesi ve türkiye cumhuriyeti yasalarına aykırı olmaması gerekir."

  kişinin kendisi de herhangi bir kişi olduğu için kişi kendisine nickaltı'nda küfür edemez.
  abi
 2. şu trolleri beslemesek, buralar ekşisözlük gibi çöplüğe dönmese ne güzel olur. gerçekten artık küfür kıyamet birbirine girmiş troll entrileri, kendisi hariç kimsenin zerre umrunda olmayacak forum başlıkları görmekten zihnim yoruldu.
 3. ayna karşısında yapılabilecek bir etkinliği şu güzelim mecrada yapıp durduk yere kirliliğe sebebiyet vermek isteyenlerin başlattığı direnişimsi.
 4. "kural 1. yorumun herhangi bir kişi, kurum ya da zümreye hakaret içermemesi ve türkiye cumhuriyeti yasalarına aykırı olmaması gerekir."

  bana anayasa okutturuyorsunuz bu yaştan sonra.

  ''anayasa, ispat hakkını, görüldüğü üzere, sadece hakaret suçunda öngörmüştür. tabii, mümkün olmadığından, sövme suçunda ispat hakkı olmaz. kimsenin, kimseye, ör., deli olana deli, hırsıza hırsız, fahişeye fahişe, vs. demeye hakkı yoktur. deli, hırsız, fahişe de , kanun önünde eşitlik ilkesi gereğince, insan, kişi olarak, her kişi ve insan kadar, onuruna şeref ve saygınlığına saygı gösterilmesini isteme temel hakkına sahiptir.''

  yani hırsız kelimesini hırsıza bile söylemek suçtur. cumhurbaşkanına hırsız denilince bir şey olmuyor. ben kendi nickaltımda küfredince bu türk yasalarına aykırı oluyor.