1. 29 ekim 1950 kayseri doğumlu, 11. cumhurbaskanliği ve 58. dönem hükümette başbakanlık görevlerinde bulunmuş aynı zamanda akp'nin kurucu üyelerinden olan siyasetçidir
  fuzz
 2. dış politikada yeniden sahne alabilirse,eskisinden daha da iyi konumda bir pozitif türkiye algısını yeniden zihinlere nakşedebileceğini bildiğimiz değerli insan.
 3. görev yaptığı sırada akp seçmeni hariç kimsenin sevmediği, şu sıralarda ise akp seçmeni dışındaki herkesin sevdiği 11.cumhurbaşkanımız. ayrıca (bkz: gelen gideni aratır)
 4. siyasi hayatı arapça "bad-el harab-ül basra" deyişiyle özetlenecek siyasetçidir.
 5. babasının cenaze törenini canlı olarak yayımlıyorlar. cenaze namazını diyanet işler başkanı mehmet görmez kılacakmış, pamuğu da sağĺık bakanı recep akdag taktı heralde.
 6. kendisinin rte ve fetö arasındaki bağ olduğunu düşünüyorum. bank asya'nın açılışını izlerseniz anlarsınız ne demek istediğimi.

  uzun zamandır sosyal medyada bu adamı chp'ye kakalamaya çalışan bir grup var. 22 nisan 2018'de bu grup iyice coştu. eğer bu grup fetöcüler ise fetö denilen oluşumun türkiye'de bitmediği aksine hala güçlü bir şekilde saklı durduğu gün gibi ortada oluyor. eğer bu grup fetöcüler değilse kimler?

  son olarak olur da seçimlere bu adamı sokarlarsa gider rte'ye oy veririm.
 7. 24 haziranda seçimler için çatı aday olması halinde seçimi kaybedeceğini düşündüğüm eski cumhurbaşkanı.
 8. iktidar cephesinin yandaş anket şirketi kendisinin oyunu yüzde 48 olarak yansıtarak muhalefete kakalamak istemektedir, aynı anket sirketi cumhur ittifakının oylarinı 53-55 göstererek muhalefette yılgınlık yaratmaya çalısıyor, guvendikleri de yılgınlıkla sandığa gitmeyen seçmen zaten. kaybediyorlar çünkü, onde oldukları seçimi kilpayı kazanıyormus gibi, geride oldukları secimi de zaten kazanıyorlarmıs gibi yapiyorlar. bu secimde 2.si gecerli.
 9. hiç dünyadan haberi olmayan arkadaşlar bile gelip abdulah gül twiterda 2.ci oldu vs.. gibi şeylerle geliyor. kim bu yapay şişirmeyi yaratanlar?
 10. muhalefette chp olduğu sürece abdullah gül de aday olur, başka saçma bir aday da. yeni bir ekmeleddin vakasını daha bu ülke kaldıramaz. ülkenin yarısını temsil edecek erdoğan'ın eski sağ kolu hariç kimseyi bulamadınız mı diye isyan ediyorum artık.