1. an itibariyle sosyoloji için kayıt yaptırdım içimde anlamsız bir heves var mimarlığa bu kadar hevesli istekli kayıt olmamıştım
  wtf
 2. boş beleş insanların zamanını harcadığı saçmalık. tek iyi yanı eskişehirle alakasının olması.
 3. beni hayallerime yaklaştıran okul. hacettepe beni bu kadar mutlu edememişti. 4 yıllık hayalimi verdi bana.
 4. birazdan felsefe bölümüne kayıt yaptıracağım.. ileride doçent doktor yüksek mimar felsefeci olcam ehuheeh
 5. ikinci üniversite olayından faydalanıp, insan kaynakları ve yönetimi okuduğum ve hiç de boş beleş olmayan sistem...
  sadece zor biraz, o kadar...

  bunu dörde tamamlayıp, üstüne bir bölük daha düşünüyorum; çok boş beleşim farkındayım...
 6. artık sınavlarında 4 yanlışın 1 doğruyu götüreceği eğitim kurumu.
 7. 3 korner 1 penaltı demişler ve zaten bir türlü geçemediğim lanet sınavları daha da lanet hale getirmişlerdir pardon bu sayede geçirmişlerdir...

  not: yazar burada aöf'teki çoktan seçmeli sınavların artık 4 yanlış 1 doğruyu götürür olmasına kızmaktadır, arz ederim.
 8. arkadaş maç başladıktan sonra kural mı değişir
  jedi7
 9. anadolu üniversitesi'ne ait fakülte. aöf dışında atatürk üniversitesi'ne ait ata-aöf ve istanbul üniversitesi'ne ait auzef de aynı amaçlarla kurulmuş.
  ikinci üniversiteye kayıt hakkından faydalandım ben de aöf'te. tavsiyem açıktan okulla bir yere daha kaydım olsun derseniz tercihiniz rahatlıkla anadolu üniversitesi'nden yana olsun. sistemi çok iyi. bu sene ikinci senem ve hiçbir sorun yaşamadım. çok rahat ulaşabiliyorsunuz ilgililere. zaten ulaşmanızı gerektirecek bir durum da olmuyor pek.

  bu arada sınav sonuçları da açıklanmış. üç günde altı sınava çalıştığımı düşünürsek sonuçlarım gayet iyi. sadece bir dersin konularının yarısını yetiştirememiştim vakit azlığı sebebiyle. o dersten 50 küsür almışım. ona sinir oldum. yanlışlar da doğruları götürünce öyle oldu tabii. gerçi özgeçmişte araya çeşit olsun ve o ara boş vaktimde oyalanmış olurum diye kayıt olmuştum geçen sene ama üç buçuk altı bir şey gelecek gibi ortalamam. utanıp yazmam bile sanırım. umarım üç kırk falan olur da bir ihtimal yazarım. asıl okulunda birinci sınıfta dört ortalama yapmış insan aöf'te üç buçuk olsun bari diye hesap yapacak hale düştü :) sanırım aöf de olsa biraz ciddiye almalıyım ki psikolojik sınırım olan üç buçuğun altında kalmayayım.