1. çalışan kadar çalışmayanın da mezun olabileceği tıp fakültesidir. bütün yıl çalışıp didinip bir şeyler öğreneyim kafasında çalıştıktan sonra, biraz önce çıkmış soruları finale hazırlık olsun kafasıyla alıcı gözle inceledim ve fark ettim ki en katı, en zor soran hocalar bile hep aynı şeyleri sormuş. şıkları değiştirmiş, ne bileyim, terimlerin yabancılarını kullanmış, aynı bilgiyi bilerek cevaplayabileceğiniz şekillerde sormuş.

    zaten bazı hocaların dersime geleni geçireceğim kafasında olduğunu farkındaydım. o adamın dersine sırf öğrenmek için çalıştım. derste bakın burayı soracağım dediği yerleri not alıp sınavdan 15 dakika önce bakmaktı o adamın soruları için yaptığım özel hazırlık.

    tabi sırf kadın nasıl olsa bunları soracak diye histoloji dersini sallamadım diyemem ki moore'un ingilizce versiyonundan beni ilgilendiren kısımları önce kendi emeğimle türkçeye çevirip sonra hatmettim.

    ancak şunu diyorum bu adamlar bize iyilik mi yapıyor, size kötülük mü yapıyor emin olamadım nedense şu an. tabi sınıfı geçeceğim sanırım bu farkındalıkla. y
  2. hali hazırda öğrencisi olan youserlar'dan iletişime geçebilecek olan varsa aşırı mutlu olacağım, aydın ilindeki tek üniversitenin tıp fakültesidir.