akrep burcu - youreads 1. burçlara inanmayanlar bu burcun kişisiyle eşleşsin. yoğun cinsel eylem sonucu iliği sömürülünce yada perte çıkınca bakalım sonra ne düşünecekler. yengeç kişisiyle olan efsanevi uyumları da başka bir gerçek.
  (bkz: ateistler hadi bunu da açıklayın)
  porte
 2. valla başıma bir şey gelmeyecekse ben de akrep erkeği oluyorum. ne işe yaradığını bilmiyorum bilenler anlatırsa sevinirim.
 3. kızı da erkeği de kincidir.

  erkeklerin alayı da narsist oluyor.kavga, gürültü nerede onlar orada. insanların mutsuzluguyla mutlu oluyorlar. ayrıca güçlüye yalaka, gucsuze ecel olurlar. hiç acimazlar. en nefret ettiğim insan tipi.
 4. bir akrep kızı olarak söyleyebilirim ki, hayatın ortasında, kenarlarında silikçe yaşamak asla bizlere göre değildir. en uçta durup ben buradayım ve burası sadece bana ait demek için varız sanki. iyi ki.
 5. kadın olanı, yengeç erkeğinin doğal eşidir.
  gizeh
 6. akrep misali istediği bir şey olmadığında kendini üzen burçtur. çaresiz kaldığında akrep kendini sokar,
 7. ikizler jadar aşağılık değillerdir. samimi bir arkadaşım var akrep burcu. burçlara ciddi ciddi inanan bir kıza burçlarımızı söylediğimizde daha çok bana hakaret etmişti.

  sonra vay efendim hakaret etmiyorum sana iki yüzlü, yalancı, alçak derken; bilimsel gerçekler bunlar.
 8. aslında bir akrep burcu olarak hislerinin çok kuvvetli olduğunu söyleyebilirim.aşırı sadık insanlardır. tuttuğunu koparan cinstendir. ama sinirlenince kimi sokacağını da gayet iyi bilir.
 9. erkek olanlarının güvenlerini kazanmak dünyanın en zor işi, ağızlarından laf alabilmek de ikinci zor işi falan herhalde. resmen kapalı bir kutular, güvenene kadar. sonra tam bir bebek oluyorlar. çok sağlam dost olurlar ama aşırı aşırı vefasızlar veya unutkan. yine de çok yakından tanıdığınızda içlerinde tam bir kedi yattığını görürsünüz.
 10. ahlâksızdır o burçlular. benim gibi ahlâk kokan bir adama bile öyle diyolar. o yüzden istisnalar kaideyi bozmaz diyorum. susuyorum.