1. tüketilmiş yazık edilmiştir. her tecrübesiz insan bir sevdiği şarkıyı bu yolla telef eder. sonradan duyulmak bile istenmez o güzelim şarkılar. sanki uyanmak kötü bir şey, buna vesile olan şarkı lanetlenmiş gibi olur.
  abi
 2. uzuuun yıllar shivaree - goodnight moon-du, son bir yıldır rammstein - engel
 3. şarkıyı telef etmemek için klasik dat dat dat dat dat dat!!!
 4. tanımlama yanlışı var. alarm olarak seçilen müziğin ne zaman çalacağı, ne kadar sürede uyanıp onu kapatacağınız bellidir. sizi yemekte, tuvalette, dışarıda yakalamaz.

  yazık edilen, telefon melodisi olarak seçilen müziktir. hiç beklemediğiniz anda çalar, süresi duymanıza ya da müsaitlik durumunuza göre değişir. alarm gibi günde 1 kere çalmaz.
  zamanı önceden belirlenmemiştir.

  alarm ise, alışık bünyeler için, beş saniyeyi bile bulmadan kapanır (veya, uyanıp, kalanı bir süre daha zevkle dinlersiniz). telefon melodisi gibi "açılma" ve sonrasında insan sesiyle simbiotik ilişkiye girme, en önemlisi "yabancılaşma" durumu yoktur.

  kişisel alarm melodime gelirsek, doğduğum tarihte çekilmiş olmasıyla da, benim için çok özel
 5. mareta no'm faces plorar
 6. kup
 7. janus
 8. Müzik setinin alarmını kurarsın ve sabah olunca;

  Bach - Prelude Fugue No.2 in C Minor İlk bir dakika. Zaten bu dakikaya kadar uyanmadıysanız öğlene kadar uyuyun. Müstehaktır.

  Shostakovich - Symphony No. 5 İlk dört dakika. Sonrasında tam bir gerilim filmine dönüyor her şey. Hala uyanmadıysanız Allah rahatlık versin.

  Offenbach - Can Can Music İki dakika boyunca düşmeyen tempo. Uyanmasanız da güzel rüyalara sevk edebilir.

  Mussorgsky - Night On Bald Mountain İlk üç buçuk dakikada üç buçuk atabilirsiniz. Ya da televizyonu açık unuttuğunuzu düşüneceksiniz. Her halukarda uyanmak garanti.

  Prokofiev - Dance of the Knights En fazla iki dakika içinde uyanmış olmalısınız. Yoksa olay aşk hikayesine dönüyor. Hem de çok güzel bir aşk hikayesi.

  Aram Khachaturian - Sabre Dance İki buçuk dakika boyunca büyük bir koşturmaca. Davullara uyanmamak ne mümkün.