1. 24 NİSANDA siparişini verdiğim tişörtlerim zuanghou diye bir yerde takılıp tekrar gidip gelmesine rağmen bu gün geldi.

  zuanghou' ya girişi, safety check' te takılıp geri dönüşü, tekrar zuanghou' ya gelişi ve zuanghou' dan çıkışı toplam 8 gün sürdü. takılmasaydı kişisel rekorum olacaktı.

  sitenin track order kısmına göre kargonuzu daha ayrıntılı takip edebilmek için; http://track-chinapost.com/startairmail.php?code=

  arrive turkey' i, tr3401' i gördükten sonra takibe buradan devam edebilirsiniz; http://gonderitakip.ptt.gov.tr/
 2. Sipariş vermekte hiç bu kadar zorlanmamıştım. Buglarla dolu ve müşterinin işini daha da kolaylaştıracaklarına zorlaştırmışlar. En basitinden appte aynı satıcıdan başka ürünlerde almak için satıcıya gitmek istiyorsun ama browserda mümkün olan bu basit ve gerekli olay mümkün değil. Baştan Satıcıyı arat bul. Tek tek bütün ürünlerini incele vs. Vs. ölme eşeğim ölme.

  ekleme: aliexpress standart shipping'den uzak durmaya çalışın. transit country falan feşmekan iyice uzatmışlar işi.

  ekleme 2: aliexpress standart shipping dedikleri malaysia post. transit adını verdikleri bir sistemleri var. aliexpress'in kendi trackingine göre benim mallar bir aktarma sonrası 6 gündür havada gözüküyor. ama hikaye. şuradan incelediğimde yola bile çıkmamış. 31 inde yani 4 gün sonra tr ye postalanacak diyor. yani aldığınız ürünler malezya'ya gönderiliyor. sonra orada benim durumumda 10 gün, kim bilir başkalarında kaç gün sürttükten sonra yola çıkacak. çirkin olansa postaladık, yolda gibi yalan, yanlış bir bilgi vermeleri. dünyanın neresinden neresine uçakla birşey gönderirseniz gönderin havada kalma süresi 24 saati geçmez.