1. bu ülkede atatürk de atatürkçülük de kimsenin babasının malı değil. uygun kullanımda görseli de sözleri de seçim propagandası için kullanılabilir. isteyen de atatürk'ün "evet" diyeceğine inansın. bu ne atatürk'e zarar verir ne de atatürkçülüğe. apo piçinin resmiyle yan yana getiremezsin ama atatürk'ü. gezi eylemleri dönemini hatırlayın. o piçle atatürk yan yana servis edildi. kimlerin ne amaca hizmet ettiği de malumdu zaten o görüntülerle.

    senelerdir tek parti döneminin de sonrasının zihniyetinin de eleştirisi, öz eleştirisi yapıldı. ama yapılmaması gerekiyormuş. çünkü ne kürtçülerin ne de akp'lilerin sorun çözmek umurunda. anca bağcıyı dövüyorlar. anca kin kusuyorlar. bu ülkede kürtçüler masum, siyasal islamcılar masum, tarikatçılar masum ama bir tek atatürkçüler suçlu. he canım he.

    bir bitmediniz gittiniz lan. neymiş atatürk sembolü gitmişmiş de tek partinin öz eleştirisi yapılsınmış da mışmış işte. şu kafaları gördükçe akp bu ülkeye müstahak diyorum. az bile yapıyor akp hatta. direkt padişah filan olsun boşa seçim meçim uğraşmasın. ne de olsa suçlu hep atatürkçüler, suç hep tek parti döneminde. bıktırdınız lan. yemin ediyorum bıktırdınız.

    kürtçüsü atatürk düşmanı, akp'lisi atatürk düşmanı ama ne hikmetse sürekli atatürkçülere, atatürk'e sallayıp rahatlıyorlar. yapın amk yapın, sallayın. elinizden geleni ardınıza koymayın.
    ae
  2. birileri de çıkıp abdülhamit hayır diyor diye kampanya başlatsa ya. "cennetmekan ceddimiz gazi abdülhamit han hazretleri bu ülkeye parlamenter sistemi getirmiştir" deseniz baya bir insanın kafası karışır bence :)