1. Hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan sitelerdir.

  - Goodreads; kitap dünyasının " imdb'si " diyebileceğim bir site. Bu site o kadar çok değerli görülüyor ki, amazon şirketi tarafından milyon dolarları bulan bir fiyata satın alındı. Ayrıca yine bu site üzerinden kitapların incelemelerine, eleştirilerine göz atabilirsiniz. buradan ulaşabilirsiniz
  sekiz
 2. ...'den birinin içindesiniz.

  gizli bir tarikat gibiyiz, kime bahsetsem youreads'i hiç duymamış oluyor.
 3. az kişi mi biliyor bilemem lakin mükemmel bir site vereyim size; noisli.com

  sitede yağmur, gök gürültüsü, ateş, rüzgar, tren, deniz ve ırmak sesleri mevcut. ses seviyelerini ayarlayarak istediğiniz sesleri arkaplanda açabilirsiniz. rastgele, verimlilik ve rahatlama butonları da var. ayrıca üye olabiliyor, sevdiğiniz sesleri kaydedebiliyorsunuz. uyku zamanlayıcısı bile var. bence çok gerek yok üyeliğe. telefon uygulaması da ücretli. ben direk siteden bağlandığım için kullanmıyorum uygulamayı.

  arada bir açıyorum. favorimi de diyeyim. en kısık seste yağmur, yüksek seste gök gürültüsü, en yüksek seviye de ateş.
 4. zqwqz.com
  star wars role play üzerine kurulu dizi, film izlenebilen, müzik dinlenebilen ve sosyalleşebildiğin bir site. zamaninda gremots adiyla yayin hayatina baslayan online dizi izleme sitesi iken bir anda muthis tasarimi ile eglenceli bir yer haline gelmistir.

  illegal dizi izleme sitelerinde donen sizin uzerinizden para kazanma olayina evvelinden beri karsi cikmis ve para vererek kaynagindan izleyen biri olarak verdigim paranin karsiligini asla guzel bir hizmet olarak alamadim ve farkli yapimlarin telif hakkinin farkli platformlarda olmasindan dolayi takip ettigin sevdigin yapimlari izleyemedim. illegal dizi sitelerinde ise kumar reklamlari ve viruslerle mucadele verdik dizi severler olarak ve son donemde sizin bilgisayarlariniz uzerinizden mining yapilmasi rezaletin son noktasi oldu.

  zqwqz yada zikuvikuzi ile karsilasinca, reklamsiz olmasi ve temiz bir kullanici grubu olmasi ile hemen atladim iceriklere. populer bircok diziyi reklamsiz izleyebiliyorsunuz ve dizi sayfalarinda dizi hakkinda yorumlar yapabiliyorsunuz. sosyal platformunda star wars temali role play ile rutbe sahibi olup eglenceli vakit gecirebilirsiniz. sitenin sahibinin bu isten bir kar amaci gutmedigini bilmek ayrica onemli bir nokta. ilk aylarda cebinden odedigi masraflara biraz olsun bagislar ile devam ettirdi. ocak ayindan itibaren de aylik 2 dolarlik bir odeme ile dizilere erisim saglanabiliyor ki bu miktar sitenin masraflari icin. sosyal ve muzik bolumlerine para odemeden de erisebilirsiniz.

  ben bu siteyi illegal bir dizi izleme sitesi olarak yaklasilmasini dogru bulmuyorum aktivist yapisindan dolayi bagliyim. online platformlar artti ve verdikleri hizmet ile istedikleri miktarlari abarttilar. 3 farkli diziyi takip ettiginizi farz edelim. hem netflix, hem blutv hem de digiturk abonesi olmaniz lazim kaynagindan izlemek icin ki bu da aylik olarak gereksiz bir miktara ulasiyor.
 5. Az kişinin bilip bilmediğinden emin olmamakla beraber, 20.000 posterden oluşan The Terry Posters koleksiyonu, satılık olan veya olmayan bir çok türde güzel görsel barındırır.
 6. Seçili iki müzik aletiyle tatlı mixler yapabileceğiniz şöyle bir web sitesi, benim küçük bir çalışmam ile beraber linkte. Google'ın kendi sitesi olduğundan chrome market'de de bulabiliyorsunuz uygulamasını.