1. dünün en beğenilmeyenlerine,

  13 farklı yorum sokmayı başaran usta yazar "altın lale" ödüllerininde en büyük adayı.

  kariyerinde başarılar diliyorum.
 2. (bkz: efendiliğinden ödün vermeyen piç erkek)

  adam taşıma suyla değirmen çevirmeye çalışıyor fsadgasg siz de akşama kadar sanal seks peşinde koşun. künefe yorumları yapın.

  başlık açana taşıyor diyorsunuz, sanal seks yapana hani bana diyorsunuz, felsefe yazana biz bilaliz neden karmaşık anlatıyorsun diyorsunuz. tembel adamın yayınına gelmiyorsunuz be. adam tembel haliyle yayın yapıyor yayın.

  neyse bedboya dönelim. adam eskisi kadar da trollemiyor hem. açıyor inciyi ekşiyi random atıyor başlıklara, gözüne keseni yazıyor buraya. ayrıca bir-iki kişi olmasa tarla olacak buralar. ay şekerim düştü, künefe, ay bayılacaam.
 3. ismiyle müsemma. işsiz olduğunu düşündüğüm yazar. canı sıkılmaya bu kadar vakti olmaz yoksa. engellediğim ilk ve tek kişi. engellediğimden yorumları görünmüyor ama görünen başlıkların yarısı ona ait olduğu için kaçmak mümkün değil. ortalığı kirletmese kendi haline bırakın diyeceğim.
 4. bb
 5. genellikle yorumları fazla eleştirel olan youser. bana bir zamanların youser'ı şimdidin yasaklısı clifford clavin adlı youserı hatırlatıyor, nedendir bilmem ama kardeş olduklarını düşünüyorum (bkz: *swh)

  edit: kelime hatası
 6. bazen gercekten mantıklı ve akılcı bir şey yazıyor ve eksileniyor. ben bu durumu insafsızca buluyorum. yahu biz oyu kişiye mi veriyoruz, yoruma mı?
 7. ilk gördügümde kil olsam da, hemen yargilamadim..zamanim oldugundan girilerini okudum..huyunu cözdügüm icin her trolluk denemesinde tebessüm ettiriyor bana..oltayi gören balik misali her gördügümde gülümseyip yanindan geciyorum..

  tek arzum senden müzik kanalini cöplüge cevirmemen..

  kisaca
  cift karakterli...bazen bad, bazen boy..
 8. başlıkları enerji kaybı.
 9. son açtığı başlıklarla haddinden fazla sinirimi bozan "has erkek" bozuntusu.

  badboy diye yazmıştım arama kutusuna entry'i girmek için bunun hakkında. çoktan açılmış bile. youreads farkı... saçma salak entry giren adamlar direkt pimleniyor.

  hocam sana gelecek olursak , eminim bu zihniyette gidersen bir durumda karına dayak da atarsın , kıza tecavüz de edersin daha nice pisliği yaparsın. hay senin aklına düşünce tarzına edeyim @badboy

  not: erkeğim
 10. dünün en beğenilmeyen yorumların da hergün en az 5 yorumu bulunan yazar.