badboy - youreads 1. trol falan diyorsunuz da pırıl pırıl, esprili, yer yer zekice başlıklar açan youser. bize kalsa iki şarkı bir kitapla günü kapatacak frame. ama arada çok acayip yazılarına denk geliyorum.
  sezgi
 2. (bkz: #177655) başlığını en beğenilmeyenlerde gördüğüm yazar. işin garibi adamı en beğenilmeyenlere sokmak için eksiye abananlar hunharca başlık altına entry girmişler.
  artını şukunu verdim aslan parçası.
 3. youreads'e yorum girme davetime benim basligima yorum girerek icabet etmiş nazik yazar kişisi. benim girmediğim zamanlarda cok aktifmiş galiba, ben ilk defa duyuyorum adini. adimi da sol frame'e tasiyip bir sasirmama sebep olmuştur, cok kimseyle muhabbetim olmadıgı icin kim benim hakkımda ne yazdı aklim almadı bir an. kendisinin de hala aktif oldugunu öğrenmiş olduk boylece.
 4. dünün en beğenilmeyenlerine 9 yorum sokmuş youser tamam liderliği bırakmıyor ama kendini geliştiremiyor buna rağmen bi gün o listenin sadece bu youser ın yorumlarıyla dolacağına inancım tam
 5. verguzbay ile en beğenilmeyenlerde yarışan "lale". dun için 6 yorumla girmiş bu zat, troll değil ırası bu. ek: hatta bence böyle biri yok. trollsuz hareketlenme olmayacağı ekşiden bilinen bir şey olduğu için abi'nin yarattığı bir karakter.
 6. hoayyyda. bu mor ibare nedir reyiz?
 7. sözlükte yer yerinden oynadı, ortalık hollandaya döndü laleler falan (*:swh) kafası gidikler olsun hesabı gidikler olsun her şey var ama bedboy şaşırtıcı bir şekilde hala youser.

  bedboy bu sözlüğün kadrolu lalesidir.

  alışık değiliz reyiz acilen lale olmalısın.
 8. badboyu tanımam ama tek bildiğim şey şu; çoğu acemi site sahibi reyting uğruna böyle trolle göz yummar , eski site sakinleri o siteyi terk etmeye başlar. belli bir süre sonra bu trollün çin malı kopyaları ortaya çıkar. bu sefer site sahibi bunlardan kurtulmaya çalışır ama beceremez. bir bakmış ki sitesi ekşi sözlüğünde altında inci sözlüğe dönmüş olur.
 9. hakkımda başlık girmiş youser...
  zaman kaybı değil de çok konuşuyor diyelim biz ona... bir zararını görmedim...