1. (bkz: efendiliğinden ödün vermeyen piç erkek)

  adam taşıma suyla değirmen çevirmeye çalışıyor fsadgasg siz de akşama kadar sanal seks peşinde koşun. künefe yorumları yapın.

  başlık açana taşıyor diyorsunuz, sanal seks yapana hani bana diyorsunuz, felsefe yazana biz bilaliz neden karmaşık anlatıyorsun diyorsunuz. tembel adamın yayınına gelmiyorsunuz be. adam tembel haliyle yayın yapıyor yayın.

  neyse bedboya dönelim. adam eskisi kadar da trollemiyor hem. açıyor inciyi ekşiyi random atıyor başlıklara, gözüne keseni yazıyor buraya. ayrıca bir-iki kişi olmasa tarla olacak buralar. ay şekerim düştü, künefe, ay bayılacaam.
 2. birkaç kelam da ben edeyim. zaten daha da yazmayı düşünmüyorum buralarda.

  bütün youreads eleştirilerim gibi bu da zülfiyare dokunacak ama youreads çok iyi niyetli bir proje olmasının yanında yeterli kesime ve hedeflediği atmosfere ulaşamamış bir platform. badboy, cliff, asklepios, azrael gibi nice troll olmasa çekilir yanı da yok. bu fular ilizyonu içerisinde okunacak üç beş şey varsa onları da bu troller ve birkaç (tepeler, soslu fıstık, tükenen vs) yazar yazıyor. şu birkaç olarak bahsettiğim yazarlar da metadan gelme zaten. görüldüğü üzere bu platformda o beğenmediğimiz ekşi uludağ itü sözlükler gibi cinsellik, tartışma, goygoydan besleniyor. bunun üzerine fularcılık oynamaya ve insanları linç etmeye de bayılıyor. kusura bakmayın efendiler, samimi değilsiniz. hatta istikrarlı bile sayılmazsınız. ha buarada bu badboy ve cliff metandaşlara en çok lafı söyleyenlerdi. biliyorlar çünkü bu tepki doğuracak daha çok yazılacak arada birileri duyar kasacak ve sonunda kaynaşacağız. garip bir yöntem ama istikrarlı en azından bu adamlar.

  mesajlarda bana çok haddimi bildirmeye kalkan oldu ama bu kötü çocuklar nedense mesajlarda daha düşünceli ve saygılı konuşuyorlar. yani sonuç olarak şu kültür platformunuzda para edecek 3 5 unsurdan bir tanesi bunlar. o yüzden çok afkırmayın.

  peace out! (mikrofon düşer)
 3. başıma bir şey gelmeyecekse bazen yorumlarına ciddi anlamda güldüğüm troll. youreads'in kültürlü ve ciddi tavrının yanında eksikliği hissedilen neşenin tamamlayıcı pay sahiplerinden.
 4. son günlerin tek tebessümü.
 5. heeyytt be koçum benim dediğim yazar.
  bazı yazarımsıların alıntı çalıntı diye poh atmalarına göbeğimi sallayıp gülüyorum. kitaptan bir bölüm yazarsın vayy çalıntı, teknik bir tanım yazarsın vay çalıntı, diğer sözlüklerden başlık gelir vayy çalıntı diye ortaya dökülen bir grup var. bu gruba badboy'u yedirmeyiz.

  yardır badboy aslan parçası...
 6. sözlükte yer yerinden oynadı, ortalık hollandaya döndü laleler falan (*:swh) kafası gidikler olsun hesabı gidikler olsun her şey var ama bedboy şaşırtıcı bir şekilde hala youser.

  bedboy bu sözlüğün kadrolu lalesidir.

  alışık değiliz reyiz acilen lale olmalısın.
 7. sahip olduğu bilgi birikimi ve genel
  kültürüyle sapyoseksüel kızların sevgilisi youreadsin yıldızı geri dönmüş youser.gerçi bülent ersoy da yıldızdı o da döndü o yüzden çok şey yapmamak lazım.
 8. bazen gercekten mantıklı ve akılcı bir şey yazıyor ve eksileniyor. ben bu durumu insafsızca buluyorum. yahu biz oyu kişiye mi veriyoruz, yoruma mı?
 9. hakkımda başlık girmiş youser...
  zaman kaybı değil de çok konuşuyor diyelim biz ona... bir zararını görmedim...
 10. bence sürekli haksızlık yapılan yazar. sürekli en beğenilmeyenlerde. o kadar kötü yazdığını düşünmüyorum. başlıklar gereksiz olsa da tespitleri ve açıklamaları doğru. en azından düşünceleri mantıklı. yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
  ozumm