1. bu burcun kadını yengeç burcu erkeği ile çıkmamalıdır. sonra ayrılamıyorlar. ayrılmaya bahane arayıp bulamıyorlar.

  tanıdıklarımdan yola çıkarak gülen ve güldüren, neşeli ama hassas ve fedakar insanlar olduklarını söyleyebilirim.
  gizeh
 2. hayal gücü en yüksek burç diyebiliriz.
 3. en ezik burç.

  yok kaplan burcu atılgan, aslan burcu lider ruhlu... balık burcuna bakıyorsun duygusal. bare duygusal ama tuttuğunu koparan de şuna ne bileyim delikanlı de hanımkız de... yok o da değil. hem duygusal hem hüzünlü aynı zamanda kederli

  ne gereksiz bir burç. ortamlarda kaç kere burcun ne diye soruldu. cevap vermemek için binbir takla attım
 4. yanına roka koyup üzerine limon sıkılasıdır.
 5. pulları vardır bunların.
  çok su içmeleri gerekir.
  ha bir de doğuştan olimpik yüzücülerdir.
  ulan şaka maka 21. yüzyıldayız hala burçlara inananlar var.
  lan kızlar hiç bitmiyor burç manyaklığınız.
  bir kişinin malum yerden fırlama gününe göre karakter analizi yapıyorsunuz ya helal olsun lan.
  başka zaman çok enteliz ama biz, he yavrum hee.
  ulan gece gece güldürdün ya.
  not: ben de oğlak burcuyum.
  tahminlerinizi nick altıma yazabilirsiniz.
 6. hepsinin dibine kibrit suyu. tanıdığım bütün balık kadınlarının saçma hareket etmede üstlerine yok. bir kesim bu kadar anlaşılmaz olur.
 7. sahip olduğum burçtur kendisi. severim falan ama yorucu bir burç. ruhsal karmasalar hiç bitmiyor. ve mutluluğu da uçlarda yaşatır hüznü de, ona diyecek bir şey yok. bunlar burçla mı alakalı bilmiyorum ama bence öyle. ayrıca çocuk sahibi olacağım zaman balık burcu olmamasini sağlayacağıma emin olabilirsiniz. :d
 8. duygusallığı, duygularını uçlarda yaşamasından kaynaklıdır. duygusal olarak damgalanması aslında bir yanıltmacadır zannımca. sadece ağlamak ve hassaslık değildir çünkü öne çıkan özellikleri; öfke, kıskançlık, gamsızlık, vesair duygulardaki baskınlıktır da.
 9. "aman banane" deyip yumurta kapıya dayanınca "eyvah" deyip sonra yine "aman banane" diyen burç.
 10. ay ve güneş burcu balık olup yükseleni aslan olan bir garip ademim. çocukluğumda yaşıtlarıma göre ince düşündüğümü düşünürdüm. bir çocuk neden böyle düşünür demeyelim. şimdi 25 yaşındayım ve hayattan şunları öğrendim: aklıma ilk gelen hayvanları uzaktan sevip asla dokunamamamın sebebinin bilgi ve pratik eksikliği olduğunu keşfetmem. gerçi hala bazı tedbirli davranışlarım oluyor. ikinci aklıma gelen şey ise sosyal ilişkilerde başarılı olan insanların bazı basit şeyleri doğal olarak çözümlediklerini gözlemlemem. son olarak da okuduklarıma dayanarak söyleyebilirim ki herkes kendi çapında çok değerli. önce can sonra canan derler ya. bence bu çok doğru bir söz. çünkü kendiyle kavgası olan başkalarıyla da kavgalı. kendinden utanmayan kimseden utanmıyor. kendini sevmeyen sevemiyor. rahatsızlığım şudur ki bazı insanlar değerini oldukça küçültüyor. bu alçakgönüllülük değil bana göre. en büyük dostumuz ve en büyük düşmanımız bizi çok iyi tanıyan kendimiziz.