banshee - youreads

    • izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.17)
banshee
bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı hapishaneden yeni çıkmıştır. yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının peşine düşer. ama aradan 15 yıl geçmiştir ve anna olarak tanıdığı kadın artık carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. kadın bölge başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu?

bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız şerif lucas hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. ancak bir yerlerde bay tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır (carrie ve lucas).


  1. cinemax'ın aksiyon dolu dizisi , ardı ardına kesilmeyen olaylar ilk 10 dakika boyunca abartı gelebilir ama sonrasında insan iyice kaptırıyor kendini , soundtrack'larıda gayet başarılı uzun zamandır aradığım suç polisiye romantizm üçlemesini başarıp beni kendine bağlayan sayılı dizi arasına girmiştir.
    belki de ıvana milicevic'in eskiden görüştüğüm bi kıza benzemesi beni bağlamıştır diziye ama tam bilemeyeceğim orasını.