başka sinema - youreads 1. birdman bu kapsamda gösteriliyordu mesela. en iyi filmi alınca yaygın dağıtıma girer muhtemelen.
  mutlu
 2. vizyon filmlerinden sıkılanlar için güzel bir alternatif
  belirtildiği gibi ankara'da sadece kızılay büyülü fener'de izleyebiliyoruz
  bir de her filmin ankara gösterimi olmuyor
 3. eskişehir de üç lira olmasına rağmen izleyici bulmakta zorlanan sinema. (tamam anladık gösterdikleri sinema salonu iyi değil ama bu kadar da değil. sonrada yok sinemalar bağımsız olsun, yok avmlerde film izlemekten hoşlanmıyorum..)
 4. iyi ki var olan sinemadır. yönetmenler söyleşiye de geliyor. aman talep yok diye iptal etmeyin, para kazanın diye zibil gibi adam yığıyoruz salona, yığmaya da devam ediceğiz evelallah.

  (bkz: konak kültür evi)
 5. ülkemizde bağımsız sinema denince akla gelen ilk oluşum. kadıköy ve rexx ile anılarımda yer etmiştir.piyasa gişelerinden kendini soyutlayıp sanat değeri gözeten işlere ilgi duyanlar sayesinde varlığını sürdürmekte.
 6. Bu ay iyi filmleri bizlerle buluşturacak başkalıktır.

  Oliver stone amcamızın sinemaya geri dönüş yaptığı filmi "snowden" ilk göze çarpmaktadır.
  Atilla dorsay analizi

  İkinci filmimiz "the net"(ağ); eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almış, kim ki-duk'un en iyi filmi olarak görenler mevcuttur. Favori yönetmenlerimden birisidir. Analize gerek yok filme gidim derim.

  Üçüncü filmimiz "american honey"; film festivalinde izleme fırsatı bulamadığım iyi filmlerden biri.

  Son olarak sahnede farhadi'nin "the salesman"(satıcı) filmi var; farhadi'nin filmleri ile direkt ilişki kurabiliyoruz. İran birçok noktada aynı sorunları barındırıyor. O yüzden filmler çok bizden.

  Tekrar teşekkürler başka sinema. hep oralarda buralarda ol. Aman ha...

  (bkz: Konak kültür evi)
  http://www.nilufer.bel.tr/etkinlikler
  Başka sinema