beat rice - youreads 1. duyduk ki şu sıra hastaymış, mikroplar onu rahatsız etmiş... ama kolay mı beat' e bulaşmak, kolay mıı... vah ki vah o mikroplara. çabuk kızın yakasını bırakın taammııı^: :)^ şaka bir yana da geçmiş olsun diyorum sevgili arkadaşıma.

  bunun dışında sözlüğün pozitifliğini alır uçurur tek başına, o kadar enerji var hatunda ^:maşallah diyeyim ben yine.^

  efenim kendisinden öğreneceğim çok şey var şahsen. matruşkalara benzetiyorum o'nu. ne kadar dokunursan o kadar bir şeyler buluyorsun; hayata, renklere, spora, kitaplara, çizgilere...

  hep enerjik olsun böyle, hep neşeli; bir de bir an önce iyileşsin tabi..
 2. üniversitedeki not ortalamamda hatırı sayılır pay sahibi olan ancak zaten hemen hemen sınırdan mezun olduğum için payını iade edemeyeceğim (ve bunu anlayışla karşılayacağını umduğum) yazar. 13 yılımın tarihçesini zaman zaman benden iyi hatırlayan, lisedaş, bölümdaş, meslektaş, sevinince de üzülünce de başını şişirdiğim arkadaş.

  ayrıca kendisini görünce gözler dante'yi de arıyor ama o da fazla uzakta kalmış olamaz bence. ^:swh^
 3. dante'den mi dedim o da var aslında dedi.

  tam bir cancağız, neşe dolu, candan, samimi, tanımış olmak youreads'in bana kazandırdığı en önemli olaylardan biri. o bilmez ama ben hep onun gibi, hayata afili o güzelim şen şakrak çerçevesiyle bakmak isterim. umarım heyhatta her şey dilediğince olur sevgili beat rice.

  pek yazmıyor bu aralar, yazacaktır, yazar elbet.