1. refika birgül olduğundan şüphelendiğim youser.

  bahçeli ev, pastel renkler, mutfağa düşkünlük taşlar yerine oturuyor.

  refika
 2. güzel yorumlarını okuduğumuz, kadın haklarının savunucusu youser.
 3. gençliğini kaybetmemiş, enerji doludur kendisi. açtığım başlıklardan birinde attığı yorumuyla ismini merak ettirmiştir, refika olabilir mi gerçekten düşündürttü.
 4. muhasebeci arkadaşlar refika değil. :) yoksa kandırdı mı beni. :(
  ozumm
 5. kendisi için güzel şeyler yazmam gereken yazar. biraz daha güzellikler biriktireyim, tam olsun :)
 6. nicki gibi kendi de güzel olan yazar. yazdıklarını çok beğeniyorum :)
 7. bugun senin hakkinda yazmak istiyorum sevgili mor. adini bile bilmiyorum bak mor diye hitap ediyorum sana. ama oyle bir his var ki icimde, sanki seni yilardir taniyorum. hatta bazen acaba normalde de tanidigim biri misin diye de merak etmiyor degilim :) velhasil, sende kendimi, kendimde seni goruyorum bazen.. mesajlarin beni dinginlestiriyor, mutluluk veriyor. hep boyle ol, yanimda yamacimda..
 8. bir tek bana mı oluyor bilmiyorum ama benmorseverim, deanmoriarty ve bona dea üçlüsünü birbirine çok benzetiyorum. :)

  paylaşımlarının içerikleri, üslupları, bakış açıları çok benzer geliyor bana. daha önce hiç üç farklı yazarı bu kadar birbirine benzetmemiştim. bir de sanırım bundan mütevellit görüntü itibariyle de birbirlerine çok benziyorlarmış gibi geliyor. aynı cinsiyet, aynı yaş, aynı tip gibi :) her yazdığı birbirinden güzel ve faydalı, dolu dolu içeriklerin sahibi üç kadın :)

  umarım üçünüzü de kızdırmamışımdır. buradan bakıldığında çok hoş bir üçlü duruyor, üçünüz de badimsiniz, severek okuyorum :)


  edit: ne zamandır bu düşüncemi yazacağım yazacağım diyorum ama o kadar benzetiyorum ki hangisinin nickaltına yazacağımı bilemedim. itiraf ediyorum bir ara acaba "benmorseverim, deanmoriarty, bona dea benzerliği" adında başlık açsam mı diye düşünmüşlüğüm vardı :) demin benmorseverim'in başlığını solda görünce hadi buraya yazayım dedim :)
 9. ne zamandır yazsam diyorum toparlayamıyorum... hadi bir deneyeyim.

  aramıza katıldığından kısa bir süre sonra; yeni açılan bir başlığı gördüğümde veya bir başlıkta bir yorumu okumaya başladığımda evet bunu benmorseverim yazmış der oldum...

  yazdıklarını çok sevdim başta, tamam refika olabilir diyenlerden değildim ama refikayı çok izleyen biri mi acaba diye düşünmüştüm... yorumlarını, konuları ele alış tarzını, samimi cümlelerini çok çok sevdim.

  sonra baktım hoşsohbet biri, çok içten, çok cann... mor'u da çok sevdim böyle olunca. kendime de benzetiyordum yalan değil, acaba bir yerlerde bir denk gelmemiz, iki laf etmişliğimiz var mı diye düşünür oldum...

  şimdi tin abutut yorumu vesilesiyle baktım bizi benzeten de çokmuş. bu kadar insan aynı anda yanılıyor olamaz :)

  o iyi ki var, iyi ki buralara geldi de tanışma şansımız oldu... can o cann ! =)
 10. futboldan araba muayesine kadar anlıyor.delikanlı kızmış.