better call saul - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.77)
better call saul
breaking bad spin-off’u. breaking bad’te walter white ve jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan saul goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. yani breaking bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve saul goodman henüz walter ve jesse ile tanışmamış olacak. saul goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz.
projenin arkasındaki isimler ise yine vince gilligan ve peter gould.


 1. 1 sezon 9. bölümü ile yükselmeye devam eden dizi. tıpkı breaking bad gibi ilk bölümler durgun geçse de ritmini yavaş yavaş buldu. bildiğimiz karakterlerin daha derinine inip breaking bad'e gelene kadar neler yaşadıklarını görüyoruz. yönetmen vince gilligan dahiyane tarzı ile birlikte breaking bad'in tadını alabiliyor, her bölümünü heyecanla bekliyorum. 2015'in (ve hatta tüm dizi tarihinin) en iyileri arasında olacağından şüphem yok.
  24fps
 2. bu hafta 1. sezonun son bölümü yayınlanacak olan dizi. umarım çok bekletmez bizi.
 3. ilk sezona bakarak konuşursak olmuştur.
 4. breaking bad' in boşluğunu doldurabilecek düzeyde. ileriki sezonlarda white ve jesse' nin de ara ara yüzünü görürsek mükemmel olur.
  nejat
 5. vince gilligana yine helal olsun dediğim şaheserlerinden biridir. en önemli sebebi de şuana kadar ağır topların(walter white,jesse pinkman,gus fringv.b.) hiçbirini bile göz ucuyla bizlere göstermemesi bir spin-off dizi için büyük olaydır benim takdirimde, çünkü vince amcamız diyebilirdi ki "ulan ben zaten parayı kırdım. zaten kaç tane emmy , golden globe gibi bilumum ödüllü kaldırdım , kaldırttım! eee daha ne o kadar kasıyım kendimi giderim l.a de ki evime yazarım iki üç satır bir şeyler üstüne de jesse aralardan çıkar yoo b**ch der sevinir garibanlar^:kötü adam gülüşü^" diyebilirdi ama yapmadı adam helal olsun. hakikatli adammış. izleyin izlettirin
  knfdn
 6. breaking bad sonrasi girilen boslugu biraz olsada dolduran nacizane bir dizidir. izleyin pisman olmazsiniz. birde cool olan mike dedemiz var
 7. anilarinizi dusundugunuzde bi gulumseme olusur ya suratinizda , onu olusturur izlerken
  bragi
 8. tuco var daha ne olsun ( tight tight tight )
  zopak
 9. breaking bad teki kevin costner muhabbetini hatırlamayanlar için.