beyaz gargamel - youreads 1. bütün olayı yazmak ve okumak olan bir platformda "ama uzun yazıyor:(" diye eleştirilen yazar.

  ekşi sözlük yetmedi buraya da dadanmışlar.

  tanım: uzun uzun yazmaya devam etmesini temenni ettiğim kaliteli yazar.
 2. youreads temmuz kanal dergisindeki öyküsü ile beni çok etkilemiş,yıllar yıllar öncesi kendi yatılı okula kayıt günlerimi hatırlatıp biraz hüzünlendirmiş,biraz gülümsetmiş ve babama olan sevgimin,takdirimin büyüklüğünü bir kez daha hatırlamamı sağlamış.akıcı diliyle (ben uzman değilim,bana göre akıcı.[bazı nitelemeler aşırıya kaçmış,eğreti durmuş hissi uyandırsa da] :))..) yazdıklarıyla içime işleyen kişi.
 3. hoş sohbet olmasının yanı sıra yazdığı yorumları da çok beğenerek takip ediyorum. yazı okunmak içindir, uzunu kısası olmaz. uzun yazıyor diye eleştirenleri anlamadım.
 4. yazılarını ve yorumlarını çok severek takip ettiğim uzun yazarak beni çok mutlu eden yazar.

  keşke daha da uzun ve derin yazsa ki daha uzun sürede okusak yazılarını.
 5. kendisi tek badimdi. üzmüştür terk - i diyar etmesiyle.
 6. arada sırada bir şarkı için başlık açmaya kalksam youreads'de arattığımda karşıma daha önce başlığın onun tarafından açılmış olduğunu gördüğüm, (bazen buna bozulmuyor da değilim hani)..:) paylaştıklarını zevkle takip edip,okuduğum youser.
 7. eğer tanışıyor olsaydık müzik konusunda saatlerce muhabbet edebileceğimi bildiğim youser.
 8. sebepsiz gitmemiş olan, ayıp etmeyecek düşüncelilikteki youser ;) elbet bir gün dönecektir bu böyle yarım kalmayacak :)