bir yıldız olsaydınız ne hissederdiniz - youreads 1. ışığı, ateşi ve sıcağı. içimde olduğunu bilerek bunları hissederdim.
  sonra aydınlatırdım her yeri. gezegenlere ısı ve ışık yayar, yolunu kaybetmiş denizcilere bir kutup yıldızı gibi geceleri yollarını gösterirdim.
  bir gün demire dönüşeceğimi bilsem bile yanmaya devam ederdim. hiç vazgeçmezdim. vazgeçsem zaten yıldız olmaktan çıkardım. bunu da bilirdim.
  yalnız yıldızlar arası mesafe çok uzak. canım sıkılırdı muhtemelen. arada şöyle birkaç patlama göndereceğim bir yıldız olsa hiç fena olmazdı.
  bana gönderilen sondaları yakardım. ey alien sen mi büyüksün ben mi? ne bu sonda, neyime bakacaksın?
  yok ya, bu büyüklük olayı kıyasa girerdi. tabi ki ben büyüğüm. kıyasa ne gerek var?
 2. birileri için bir dilek olduğumu düşünürdüm ve bu beni mutlu hissettirirdi.
  eee ama öyleyim, yıldızım çünkü. söneceğimi bildiğimden sönme gecemi de kendim belirler ve gerçekten içten dilek tutan birileri için sönmek isterdim. - hala buna inanıyorum evet biliyorum o gerçek olacak.- bir de gökyüzündeki en pasif yıldız olmak isterdim, özel insanların parlaklığıma göre beni tutmayacaklarını biliyorum. ve o zaman pasif ama özel bir yıldız olduğumu düşünürdüm.

  yıldız olmak işte :)
 3. i feel the stars inside my heart
  whenever you need me i'll be there
  i'll be there
  come on and follow me now ..
  belit
 4. hep aynı şeyleri hissetmediğim için. bu gece de "yeter ulan kayacağım ben! başlarım sizin umutlarınıza! ben ne olacağım? benim hislerim, umutlarım, ihtiyaçlarım... kim sağlayacak bana bunları? benim bir yıldız umudum yok. sizin de olamamalı! " bundan sonrası bu gece için bir intihar.

  aslında ölmeni hiç istemezdim. ama böyledir her şey. sana sağlanmayanı sağlamayacaksın. o yıldızların hiçbiri gerçekten umudum olmadı. ben de olmazdım. yarın yeni bir gün, güneş var. en azından bütün gücü ve şefkatiyle kucaklayacak bizi. o bonkör çünkü. yıldızlar gibi bir parılıp sönen ışıklardan değil. cimriliği hiç sevmem!


  bunu yazarken her gece sabaha kadar yaptığım gibi bu gece de yıldızlardan yine medet umuyorum. :)