• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.71)
black sails
michael bay’in (transformers, armageddon, pearl harbor) yapımcılığını üstlendiği dizi, kaptan flint (toby stephens) ve adamları etrafında dönen hikâyeleri anlatmaktadır ve robert louis stevenson’ın klasik romanı “hazine adası”ndan 20 yıl önce geçmektedir. kendi zamanının en zeki ve hızlı adamları arasında kabul edilen flint, adamlarına john silver (luke arnold)'ı ekler. her türlü tehdide karşı koyarak canlarını korumak için o zamanların suçlu cenneti new providence adası’na gitmektedirler. (kaynak:wiki)
 1. türkiye'de hak ettiği ilgiyi görememiş dizi. korsan hayatlarini, psikolojilerini ve yaşadıkları maceraları oldukça basarili bir şekilde perdeye aktarmış bir yapımdır. entrikalar, savaşlar ve korsanlar... bu üçlü arasında yaşanan hayatlar... (bkz: captain flint)
 2. 2. sezonu çok iyi deniyor. askerlikten sonra izlemeyi planlıyorum.
 3. herkes izlemesin diyorum,böyle gizli kalsın sonra diyorum behzat ç nin ilk sezonda bitecek duruma gelmesi gibi olmasın bir de.korsan tarihine meraklıysanız kaçırmayın,değilseniz de meraklandırır. black sails ahead!
  cakal
 4. türkiye'de pek bilinmeyen bir dizi ama böyle daha iyi. ilk sezondaki grafik vb konularda acemiliklerini atlatınca daha da severek izler oldum. dizi başlarındaki intro kısımlarını sevmem fazla, ancak bir iki dizininkini izlemekten zevk duyar ve izlerim. game of thrones gibi başarılı bir intro'ya sahip.
 5. cakal