bojack horseman - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.20)
bojack horseman
eskiden başrolü olduğu komedi dizisiyle ünlenen ama şimdi ününü yitirmiş hollywood yıldızı olan alkolik bir atın hikayesi.


 1. eski sevgilisi (aynı zamanda menajeri) bir kedidir. baya sardı bu dizi. tavsiye ederim.
 2. son zamanlarda en bağlandığım dizilerden biri. bojack'in whaaaaaat diyişine her seferinde gülüyorum. hayvanların normal dünyadaki alışkanlıklarını da aktarmaları da ayrı hoşuma gidiyor (köpeğin araba kullanırken kafasını camdan dışarı uzatıp dilini çıkarması gibi). telefonuma indirip yolda izliyorum sürekli. tavsiye edilesi bir dizi.
  jimi
 3. kafa dağıtmak için birebir. eski tv yıldızı bojack' in hem geçmiş şöhretinin, hem de inişli çıkışlı hayatının anlatıldığı yoğun amerikan-vari esprilerle işlendiği bir çizgi seri. özellikle insan ve hayvanların bir arada yaşaması, ama bu yapılırken de kendi davranış tarzlarının korunarak bunun işlenmesi epey komik bir hava yaratıyor. iyi seyirler!
 4. netflix'in the crown ve mindhunter ile en iyi 3 işinden biri olduğunu söyleyebilirim.
 5. bugün netflixte 5. sezonu yayınlanan çizgi dizi. ilk bölümünü hemen izledim ve ilk sezonlarda olduğu gibi yine kahkaha attırdı bana. son sezondaki depresif hava bu sezon olmayacak gibi. hemen bitirmeyeceğim sanırım. tadını ala ala izlemek en güzeli oluyor. özlemişim seni be bojack. ya da çok sıkıldım bilmiyorum. sanırım özlemedim. bojack:"ben de seni özledim jimi". dıt dıt dıt....
  jimi
 6. bugün bitirdiğim slice of life.

  karakterlerin hepsine ayrı bir yer verdim aklımda, yargılamadan ve oldukça hüzünlendirdi beni biterken.

  söylenebilecek çok şey var, ama söylenecek pek bir şey yok.

  nice while it lasted.