büyük memeli sevgili isteyen erkeğin gerçek amacı - youreads

 1. fikri olmayanın, zikri olması örneğidir. sanırsın psikanalist. uzmanlığın nedir ki yazıyorsun böyle? bi uza git buralardan,
 2. saçma. belki de sadece büyük memeli kadınlardan hoşlanıyordur?

  niye altında bir şey arıyorsun ki? he sen kendinden yola çıkarak büyük memeli sevgili isteyen herkesi böyle düşündüysen onu bilemem.

  bi de, gerçek amaç ney la?
 3. erkeklerin büyük göğüs sevgisinin ücretleriyle ters orantılı olduğuna dair bir araştırma vardı. bulamadım şimdi ama bulursam koyarım. o yüzden büyük göğüs sevdanız varsa büyük ihtimalle düşük ücretle çalışıyorsunuz ve hala açsınız.
 4. büyük memeli sevgili isteyen erkeğin amacı büyük memeli sevgili bulmaktır. sevgiliyi bulduysa da bundan maximum faydalanabilmektir.

  diyosaniz ki erkek neden büyük memeli sevgili ister; evrimsel bakış açısı der ki esra erol henüz yıldız tozuyken erkekler kendileri için uygun eş seçimini tek başına yapmak zorundalardi. büyük meme anaçlığı, ince bel kıvraklığı, büyük kalça doğurganlığı gösterir diye varsayarak o kadınlara yönelmişler. kadınların uzun boy, geniş omuz, kas sevgisi de aynı mantıkla açıklanabilir.

  trol savunmak da istemiyorum şimdi ama bu adamı okumayı seviyorum ben. büyük meme başlığı açıp abazalık yapsa eleştirin tamam da bilimsel temeli olan bi açıklama yapmış. o açıklamayı yapmak için de psikanalist olmasına gerek yok sizi karşına alıp psikanaliz yapmaya kalkışmamış ki.