1. türk kadınının çamaşır suyu ile imtihanı özel bir zehirlenme şekli olarak literatüre girmiş

  (bkz: banyoda kimyasal silah yapımı)

  halbuki hep anlattık bunları, temizlik malzemelerini sek kullanmalıyız!
  mesut
 2. uçuğa birebir.

  la delirdin mi uçuğa çamaşır suyu sürülür mü demeyin. eczacı bir arkadaşım tavsiye etmişti. her uçuk kreminde çamaşır suyunda kullanılan mikrop öldürücü madde varmış. uçuk kreminin 2 haftada geçirdiğini 4 günde geçirir, ayrıca çamaşır suyunu sürdüğün yerden bir daha uçuk çıkmıyor dedi. gel dedi illa sürecez illa sürecez sürdük hamdolsun mikropları yok etti bi daha da çıkmadı.
  aramızda uçuklular olabilir onlara tekk tavsiyem;
  hala mı okuyonuz ?gidin sürün.
 3. içerisinde amonyak barındırdığından dolayı evcil hayvanların bulunduğu alanlarda kullanılmamalıdır. kullanılsa dahi kokusunun kapatılması için uygulanan bölge sirkeli su ile silinmelidir. evcil hayvanlar amonyak kokusunu aldığında ''daha önce buraya şey yaptım galiba, bi daha yapiiim'' diye düşünebiliyor.
 4. belirli oranlarda seyreltildiginde dezanfektan olarak kullanilabilir. acik yaraya ya da ucuga surmek tavsiye edilmez. eczaciniza ya da doktorunuza danisin o ucuk icin size aklovir krem verecektir.
  efy
 5. temizlik maddesi hijyen saçar beyazlatır .

  mantık hatalı televizyon reklamları vardır.
 6. çamaşır suyuyla ilgili olarak bilinmesi gereken şeylerin en önünde gelenidir belki de, kendi kendimize kimyager edasıyla, diğer temizlik ürünleriyle birlikte kullanmamamız gerektiği.

  denemiş biri olarak söyleyebilirim ki belki de ölümün kıyısından döndüm. zira bu sebeple gözlerinde hasar oluşan insanlar tanıdım. soluması ayrı bir sorun zaten.

  kaliteden ödün vermeden, dikkatlice kullanmak gerek..

  bir de eskiler bilir; eskiden arabaların arkasında satılırdı sulu kıvamda olanı.. nereden geldiyse aklıma.
 7. karalığımdan bıkıp ne eksiğim var elin almanından rusundan serzenişiyle belki biraz açarım diye geceden kendimi yatırdığım temizlik malzemesi. çok güzel açtım, çiçek gibi açtım, bembeyaz dolanıyorum artık ortalıkta. tavsiye ederim.