1. türkiye'nin en iyi komedyenidir kendileri. kaç kez izledim bilmiyorum ama bir tat bir doku adlı stand up şovunu izlerken karnıma ağrılar girer hala. ayrıca türkiyede özel jeti olan tek komedyendir.
 2. internet aleminde fenomen olunca kendini bir halt sanan vatandaşın birine verdiği ayarla içimin yağlarını eriten komedyen, aktör. ayrıca oyunculuğu da oldukça iyidir kanımca.
  (bkz: hokkabaz) (bkz: her şey çok güzel olacak) (bkz: av mevsimi)
 3. sevdiğimiz bir abimizdir kendisi. gözlem yeteneği ve esprili dili sayesinde gönlümde taht kurmuştur. çalışmalarını takdir ettiğim bir insan. seviyoruz işte.
 4. her şey çok güzel olacak - altan
  vizontele - fikri
  g.o.r.a - arif
  hokkabaz - iskender
  organize işler - müslüm
  a.r.o.g - arif
  yahşi batı - aziz
  av mevsimi - idris
  şahane misafir - yusuf
  pek yakında - zafer
  som umut - cemal
  bunların 6'sını yazmış, 3'ünü yönetmiştir. bunların yanında replikleri ağızdan ağıza dolaşan bir o kadar da kendi yazdığı ve oynadığı reklam vardır. bir çoğunda karakter ismini duyunca bile gülme sebebidir. 1973 doğumludur. bir şey olsa, uyusak uyansak, bir sabah 93 hatta 2003 doğumlu uyanabilse keşke kendisi ve yıllar yılar daha izleyebilsek
  xama
 5. onu yalnızca komedyen olarak görmemek gerekir. bence ülkemizin gördüğü en değerli sanatçılardan biri.
 6. filmlerinde hep bir aceleye gelmişlik hissettiren iyi komedyen ortalama sinemacı.
 7. sosyal medyanin yayginlasmasiyla halkin mizaha ulasmasi kolaylastigindan popularitesini onemli olcude kaybetmis komedyen. bugun insanlar yalnizca bir capse cem yilmaz esprilerinden daha cok gulebiliyor. bu durum onun gecmis basarilarini yadsiyamaz tabi ki.
 8. türkiye'de komedinin kralını yapan adam. yanına kimi aday gösterseniz yavan kalıyor. fakat sinema filmleri gerçekten berbattır.
  rvp
 9. iyi komedyen, kötü sinemacı ve yönetmen.