chp'nin kyk borçlarının silinmesi için kanun teklifi vermesi - youreads  1. yani artık içimden en ağır küfürleri ettiğim durumdur. bu parti nereye gidiyor amına koyayım?

    utanmadan, arlanmadan kyk borçları silinsin diyen onursız insanların varlığı yetmiyormuş gibi, şimdi de ana muhalefet partisi chp bunların oyları uğruna kanun teklifi hazırlıyor.

    yok yetmez bence. isterseniz erkeklere 4 eş hakkı için de kanun teklifi verin, idama de evet deyin. hırsızın elinin kesilmesi de gündeme alınabilir. zina yapanlara recm de unutulmamalı. chp’nin yakın gelecekteki kanunları bunlar olacak herhalde.

    ulan şaka gibi ya, ciddi ciddi bildiğimiz chp kanun teklifi hazırlıyor. borcunu ödeyenlere apaçık bir haksızlık bu. geri zekalı mıydı bu insanlar borcunu ödedi? “gelecek yıllar için borcun faizi düşürülsün/kaldırılsın” dersiniz anlarım. “mevcut borçların vadesi uzatılsın” dersiniz bunu da anlarım. ama parasını yediğin borcun komple silinmesini talep etmek nedir lan? nasıl bir utanmazlıktır bu? vergi borcu silinen mehmet cengiz’den, ali ağaoğlu’ndan farkları var bu insanların?

    son olarak bu kanunu hazırlayan chp gaziantep milletvekili mehmet gökdağ; allah belanı versin.