• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.83)
çok gezenti
pasaportunuz tamam, vizenizi aldınız, otel de ayarlandıysa o zaman çok gezenti ile gezmeye başlamak için her şey tamam!

burak akkul'un hazırlayıp sunduğu çok gezenti ile ülke ülke gezip nerede ne yenir, hangi otel daha iyidir, görmeden gelmeyin denilen yerler nerelerdir öğreneceksiniz.

bavulunuzu hazırlayın çünkü bu programdan sonra yerinizde durmak istemeyeceksiniz! (teve2 tanıtım)


 1. program gezi programından ziyade elinde telefonuyla gittiği yerlerden çekim yapmış bir arkadaşımın videolarını izlemek gibi. arada gereksiz, ıyy diyebileceğim esprileri de olan videolar hem de. yeni bölümlerde biricik yurdumu da gezmeye başlamış insan, burak akkul'un programı. pek bir severek izlerim kendilerini.
 2. bu aralar internetten 1-2 bölümünü izlediğim program. tarihi bilgileri, isimleri filan aklında pek tutamayan biri olarak, kısa anlatımlarını sevdim. mizahi seviyesi de iyi bence, mesela bugün izlediğim bölümde "1-1.5 milyon kişiye 1 tane düşen dilek havuzu" konusunda yetkililere sitem etti :)
  yalnız, bir tık eski bölümleri izlerken üzülüyor insan, "9 euro, yani yaklaşık 30 lira" filan diyor mesela :/
 3. karantina günlerinde tam da içimizi açan, izlenecek bir program. burak akkul'un virüse yakalandığını ve 2 hafta boyunca yoğun bakımda kaldığını şimdi ise iyileşmeye başladığını eşi seda akkul sosyal medya hesaplarından duyurmuş, içimizi rahatlatmıştır. bu vesile ile tez zamanda sağlığına kavuşmasını da dileyelim
 4. çok berbat.
 5. anlatım ve çekim bakımın sevmediğim sıradan gezi programı.