1. youreads'e sınıf atlatan altyapı mimarı, kod geliştiricisi. ilk zamanlarda yaşanan kronik kesintileri sıfıra indirmiştir. maliyeti yarıya düşürüp, hız ve güvenliği 2 katına çıkarmayı başarmıştır. siteyi devraldığından beri ne kesinti ne saldırı ne veri kaybı meydana gelmedi. pek göze görünmez ama her gün bug ayıklayan, her gün yedek alan, rutin yazılım işlerini ve yenilikleri gerçekleştiren arkadaşımızdır.

  ha muhabbeti nasıldır derseniz iyidir. bir üst yorumda bahsedildiği gibi iş konusunda alfa-numeriktir. normal zamanlarda daha duygusal.
  abi
 2. uzun süre radyoyla da ilgilenmeye çalışmış çokça '' ha açıldı ha açılacak '' diyehaber beklediğimiz, sonrasında çok yoğun ve sitede emekleri olduğunu anladığım emekçi youser.
 3. canarslan12 ile aralarındaki tartışmanın doğruluğunu, kimin haklı olduğunu bilmiyorum ama aynı gerekçelerle kendisini de lale yapması gereken youserdır.
 4. youreads'de bir şeyler deniyor şu anda. çok da iyi güzel yapıyor. hiç bakmayın alakasız başlıkların altına alakasız noktalama işaretleri bıraktığına, youreads'i trollemek değil bu. o işaretler ki youreads'de bir şeylerin düzeleceğinin göstergesi.

  neyse, düzelsin de sonra övelim.

  ')