d&r - youreads

d&r


 1. turkuvaz Grubu'na satışı kesinleşmiş .

  bahsedilen satış rakamı yıllık cirolarına bakıldığında komik düzeyde. Amazon'a satılacağı konuşuluyordu ki bu asılsız olsa bile bu rakama aydın doğan bir çok başka alıcı bulabilirdi, ama turkuvaz Grubu'na satış hamlesi teslimiyetin boyutlarını kör göze parmak misali gösteriyor. nasıl bir tehdit, şantaj dönüyorsa artık...büyük grupların şaka gibi hamlelerle yurt içindeki varlıklarını satıp parayı yurt dışında marinaya, yata, restorana gömmesi zaten zor nefes aldığımız ülkede mengeneyi daha da sıkıştıracaklarını gösteriyor. en sağlıklısından tüm yiyeceklerimizi bim'den alıp akşamları televizyonda a'ynı haberleri izleyip, en yerli ve milli kitaplarımızı ön raflardan alıp internette de rtük'ün uygun gördüğü siteleri gezdikten sonra...hepimiz deliricez.
  mesut
 2. mesut
 3. ilginç mekan; oturacak koltuk koymuşsun, yanına sehpa da yerleştirmişsin, senin elemanlarınla çay kahve muhabbeti yapmaya gelmeyeceğime göre orada yapacağım şey alacağım kitapları şöyle bir incelemek, zaten niyet de bu değil mi? biz mi yanlış geldik? her iki dakikada bir volta atarak önümden geçtiğinde ne oluyor? kitap yiyen bir insan ırkı var da ben mi bilmiyorum?
  mesut
 4. olabildiğince uğramamaya çalıştığım mekan. defterleri güzel ama market tipi kitapçılarda rahatsız oluyorum. raflara yeni çıkanlar ya da çok satanlar konur zaten genellikle. şu kitap var mı diye sürekli görevliyi rahatsız etmek de beni sinir ediyor. ama öte yandan araştırma için kullanılmayacaksa çok yararlı. aileleri görüyorum mesela. çocuğuna oyuncak bakacakken istemsiz bir de kitaba bakıyor, şanslıysa bir tane de alıyor. kitabın yaygınlaşması için güzel ama kitabevi ruhu yok.
  sezgi
 5. irfan değirmenci'nin işten atılmasından sonra boykot ettiğim firmalardan biridir.
 6. şu sıra internet sitesinde baştan çıkarıcı indirimleri olan mağaza. kişisel kütüphanesindeki eksikleri tamamlamak isteyenler kaçırmasın.
 7. 9,90 tl sezonu yeniden başlamış. kitap kurtları bunu kaçırmasın.
 8. internet sitelerinde kitapları mağazalarından daha ucuz satan marka/şirket/her neyse işte
  fakat biraz 'odun'lar
  bilmemkaç tane kitap aldığımda paketten tek bir kitap ayracı bile çıkmadığını bilirim
  ayraç kullandığım da yok hoş
 9. yoldan çıkmak güzeldir çok konuşanlara inat...
  ama ben çıkmayacağım. ne olmuş %40 indirim varsa ^:aaa çok şey var ve benim içim yanıyor. ^ almayacağım bir şey ^:ama almak istiyorum :'( ^
 10. idefix ile birleştikten sonra bir nebze olsun düzeleceğini düşündüğüm firma. hadi bir kez daha hak vereyim dedim ve siparişim elime on yedi günde geçti. geçen günler bir kez daha kitapyurdunun fiyat bakımından, hizmet bakımından en iyi online kitap sitesi olduğunu gösterdi.