1. emektar yazar. 1000 entry girmis 0 zulfiyare dokunan entrysi var. nickaltisinda da bu da dahil 4 entry. çok garip olaylar bunlar çok.
 2. diyetisten olduğunu öğrendiğim zaman, yardımını esirgemeyen güzel yazar. istersek hepimizi sağlıklı kılabilir kanımca.
 3. özellikle özgün ve samimi bir dille yazılmış kitap yorumlarını beğenerek takip ettiğim, iyi yazan youser.
 4. birikimleri sebebiyle badim olmuş youser. bildiklerini iyi anlatma konusunda yeteneği var. bana göre youreads.net'in seçilmişlerinden biri. (bkz: the matrix)

  girilerinin çoğunda temiz dil güzel üslup var.

  (#29818) yorumuyla tanıştım. gogh'un absinthe içtiği için görme bozukluğu yaşadığıyla ilgili iddiaya katılmasam da gogh sarısı tabiri ile ilgili açtığı başlık önemlidir.

  özellikle resim sanatı konusunda bilgileri yaygınlaştırmak, öğrenimi geliştirmek için böyle anektodların kıymetini bildiğinden müteşekkirim.

  (#22886) yorumu mesela, güzel açıklanmış sonuçta hangimiz bir an bipolar olup olmadığımızı sorgulamadık ki? yorum biraz varoluşsal bulantılarla karışmış olsa da sorgulatmaktadır.

  ama en çok tiyatrosever olmasından dolayı okur radarıma girmiştir.

  edit:imla
 5. her marjinal yorumda imzasını görmek istediğiniz ve gördüğünüz youser. en klas mevzulara ve olaylara sessiz kalmaz. geldiğim günden bu yana en çok tebessüm ettiğim yorumlarında sahibidir. sohbeti keyifli, bu dünyadan olmayan birisidir.

  teşekkürler.
  severek takip ediyoruz.
  ilgaz
 6. çalıştığım projedeki yapı türlerinden biri olan dormitorylerle bu sıralar fazlaca içli dışlı olmamdan dolayı nickini doğru telaffuz edemediğim yazar.

  iyi de yazar, iyi yazan bir yazar, aman değmesin nazar. (*:swh)
 7. çikolata-kahve-kitap. benim için böyle güzel 3 kokuyu barındırıyor. belki aramızda olan bitenleri açıklıyor; belki .... ^::))^

  kitaplarla olan seyrini merakla takip etmeyi seviyorum; tam da aradığım yorumları yapıyor. şu sıra onu müziğe olan katkılarıyla takip ediyorum; uzaktan izliyorum.

  sağlıklı beslenme üzerine ne ararsanız bulabileceğiniz bir alt yapısı bunun yanında sevilesi bir üslubu var. youreads kanal dergisi için yazdığı hikayeler..

  hikaye demişken; güzel bir merhabayla karşıladı beni. sonradan öğrendim ama, benim deli dolu ve dikkatsiz yazışlarımı uyarır bazen ardımdan toplarmış dağıttıklarımı.

  sayesinde ben çok kütüphane öğrendim; henüz keşfetmedim belki ama sözüm var o'na..
 8. aynı gün içinde yazdığı yazılara bakıyorum. bazılarında adeta bir sevgi kelebeği ne bileyim etrafına umut saçan tatlı bir insan; bazılarında ise melankolinin, hüznün dibine vuran, hayattan soğutan bir insan. bipolar mıdır nedir çözemedim. yine de ilgiyle takip ediyoruz efendim :)