1. siyasetin anti-maddesi . siyasetin yok sayıcısı . siyasetin ilkeli ilkesizi .
  ee
 2. bir önceki yüzyılın siyaset adamıdır.
 3. vizyonu hiç olmayan, sürekli akp nin ekmeğine yağ süren sıradan bir siyasetçi. pardon siyasetten anlamayan siyasetçi..

  bir de bunların ülkü ocakları dernekleri falan vardı dimi. kıyamam ^::)^
 4. egosu cikarttigi vekil sayisindan buyuk olan ve acilen yillardir beceremedigi siyaseti birakmasi gerektigini dusundugum faşist.
 5. acilen karantinaya alınması gereken kafatasçı.
 6. (bkz: anti hdp) bu kadar. başka herhangi bir siyasi ya da fikri görüşü olduğunu söylemeyin şu durumda.
 7. pılını pırtını alıp bir sonraki seçimlerde siyaseti bırakmasını temenni ettiğim insandır kendileri.

  olum bahçeli öyle siyaset mi yapılır? partinin kaç yıldır siyasetiyle aldığın milletvekili ile eşit sayıda milletvekili çıkarmış partiyi nasıl yok sayarsın ? nasıl onlarla aynı masaya oturamazsın ? seni allaha havale ediyorum.
 8. meclis başkanlığı seçim sürecinde tüm başkan adayları mecliste yer alan siyasi parti liderleri ile görüşme gerçekleştirmişti. basına yansıyan bilgilere göre devlet bahçeli-ismet yılmaz görüşmesi 4 dakika sürmüş. 4 dakikalık görüşmede akp adayı ismet yılmaz'a meclis başkanlığı yolunu açan devlet bahçeli, aynı masaya oturmam dediği akp'li davutoğlu'nu 0 dakikalık koalisyon görüşmesi ile başbakanlığa taşıyacak gibi duruyor.
 9. hdp'ye oy vermeyin akp ile iş birliği yapacak diyip akp ile iş birliği yapan şahıs. seçtirdikleri meclis başkanı ise cumhuriyet tarihi boyunca bakanlığı döneminde ilk defa toprak kaybedilen şahıstır. sorsan toprak için ölürüz derler, bu kadar da ön görüsüz ve çapsızdırlar. ırmağının akışına bile ölürüm dedikleri memleketin dört bir yanına hes yaptılar yine sadece solcular karşı çıktı.