1. kasım ayında pariste tanışmayı sohbet etmeyi umduğum youser.

    her şey gönlünce olsun dufduf :)
  2. bir uçak yolculuğunda denk gelip tanıştığı biriyle beni tanıştırmak istediğini söylediğinde beni acayip mutlu etmiş youser olur kendileri.

    ayrıca girdileri sayesinde benmorseverimle ikiz kardeş olduklarını düşündürtmüştür.
  3. içimden çok güzel şeyler geçiyor.sanki çocukluğumuzda sokaklarda birlikte koşmuşuz da haberimiz yokmuşcasına bir o kadar yakınlık hisseder gibi. adını duymak ya da onunla konuşmak bile gerçekten insan için mutluluk hadisesi. ruh ikizim derken zamanında boşa demedi belki de. tam olarak böyle demese de evet ben bu şekilde bir teşbih yapmaktan çekinmiyorum kendisi adına.

    müziğe olan ilgisi ve sevgisi olsun, kitaplarla olan dostluğu olsun, bitki bilimine girecek ölçüde tecrübesi olsun... dolu dolu bir insan nazarımda. youreads' in en güzel taraflarından biridir dufduf benim için. varlığını hissetmediğim zamanlarda rahatsız olacak kadar da alışıp sevdim; sevilir; sevilmeyecek gibi de değildir ki... ^::)^
  4. ismini her nerede görsem "dufduf duf, dufduf duf" diye müziğe giriyorum. her defasında farklı bir şarkı, türkünün giriş müziği oluyor ismi. bazen de elimi tabanca yapıp etrafımdakileri vururum. "duf, duf"