durduk yere tribe giren insan - youreads

 1. her yerde bulunabilen insan cesidi.
 2. hayatında sıkıntılar yaşıyor olması muhtemeldir.
 3. ilgi bekliyordur. "ay noooldu çana neyin var çenin" denmesini de bekliyor olabilir.
  sıkıntıları da yoktur hem. durduk yere tribe girenler farklı bir tür.
 4. bazen sadece ağız tadıyla tribini yaşamak istiyordur. siz "ay noooldu çana neyin var çenin" dedikçe " lan bi defol git samimiyetsiz, iki dakka izin ver tribe girelim" diyordur içinden ama "yok bir şey uykusuzum sadece" diye geçiştiriyordur. çünkü o da biliyordur ki umursadığınızdan değil bu sormalarınız tamamen meraklı melahatlığınızdan.
 5. durduk yere degil bir sorunu oldugu icin tribe giriyordur. o sorunun ne oldugunu kendi bile unuttugu icin durduk yere sanilir. karsisindaki artik cildirma esigine geldiginde sorununu hatirlar ve "aslinda ben suna trip atiyordum" der ve is huzur icinde 2 dakikada cozulur. oncesindeki triple gecen saatlerde ise birileri cildirma esigine gelir.

  hazir konusu acilmisken biraz tavsiyem olacak bu trip bagimlilarina. saglikli iletisimin anahtari direkt olmaktir. sorunlarinizi karsinizdaki ile direkt paylasin. konusularak cozulmeyecek hicbirsey yoktur insan iliskilerinde. yok illa tripler atacak, birbirinizi cildirtacaksaniz sunu bilin ki o iki dakikalik sorunun 10 saatlik tribi de sizin hayatinizdan gidiyor. dostluklariniz, asklariniz, arkadasliklariniz, evlilikleriniz bu sacma iletisim bozuklugundan biterse en cok siz uzulursunuz.
  iletisim bozuklugu dedim agir gelebilr belki ama bu tarz trip atmalarin literaturdeki adi budur.