düşük organizasyonlu anlık youreads zirveleri - youreads 1. evde bahar şenliği yapıyorum katılmak isteyen youserlar mesaj atsın. şimdi şenliğimiz şöyle oluyor:

  eve girişte elinize bir toz bezi bir sprey, elektrikli süpürge veriyorum. isteyenler bu oyunları kendi aralarında değiştirebiliyor. bu şenliği mutlu mesut tamamlayanlar mutfağa geçip yemek hazırlığına girişiyor orası da bayağı şenlikli bulaşıkları makineye dizme yarışması falan var. sonra hep birlikte afiyetle yemek yiyoruz bu kısımda dinleniyoruz. zaten tüm bunları yaparken evde müthiş müzikler çalıyoruz danslar falan şahane. sonra evinize gidiyorsunuz. kentkartı bitene kart da basıyoruz. bak bak hizmete bak.

  ayrıcaaa yemeğe kadar ki içkiler ( çay, türk kahvesidir. nescafe ve bira extraya girer isteyen marketten alabilir) ve abur cuburlar ( çubuk kraker, gong, gofret, isteyene patlamış mısır) benden.
 2. böbreği paket mi yapalım abisi sorusunu da yanında getiren bir organizasyon hedesi.
 3. sakaryada olan varsa bize gidip biraz film izleyebiliriz bir de pul koleksiyonum var ona bakarız gazozlar benden.
 4. vizelerimin başlayacağından mütevellit sadece okuyabildiğim ama bir faaliyette bulunamadığım zirvelerdir. gezip dolaşan buluşanlara selam olsun.

  yok ağlamıyorum gözüme vizeler kaçtı..
 5. 28.03.2017 yarın ankara'da olacağım. saat 15:30 ile 16:30 saatleri arasında yht garında bir kahve/çay ısmarlayabilirim..
 6. sonunda izmir'e geldim. akşam 7-8 gibi alsancak, konak civarlarında olacağım. sevgili lake of the hell ile buluşmayı planlıyorum. katılmak isteyen youserlar kizillandirsin. hiç mekan felan bilmiyorum öyle dümdük gidiyorum.
 7. aldığım haber beklediğimden iyi. biraz kafamı dağıtmak için çarşı civarında ve adalar'dayım.
  en azından 1 saat adımlar kitabevinde mola vereceğim.,
  çay, kahve içip sohbet etmek isteyen olursa beklerim efendim.
  uygun olup düşünen varsa 15-20 dak. içinde mesaj iletirse sevinirim..

  hani masalar arasında dolanıp yakasında kırmızı karanfil takan birini bulamayacaksınız sonuçta.:))
 8. saat 13.30'da sakarya atatürk stadyumunda sakaryaspor-payasspor maçı var. maratona gelin maratona.
 9. gün itibariyle saat 19.00 civarı izmir alsancakta

  (bkz: lake of the hell) , (bkz: nada johnson) kesin

  (bkz: horizon17) ve (bkz: ismin -e hali) ise belki olmak üzere buluşuyoruz.

  ben can sıkıntısından mütevellit biraz daha erken (yani 1 ya da 1.5 saat sonra) konak - alsancak civarında fink atıyor olacağım. bekleriz.