1. Ekşi sözlük kitap paylaşım ağı. sync üzerinden çalışıyor. İçinde rahat 4 5 bin kitap olduğunu tahmin ediyorum ancak kesin bir şey söyleyemeyeceğim. Kullanmayı bilmeyenler için ekşideki giri yardımcı olacaktır. Kullanmayı bilenler için ise aşağıya kodu yazacağım, oradan alırsınız.

  B3T76WBJWTCM3UDXUBLNZQR6MR4JRP2KP
 2. kindle viralidir. içindeki kitaplar gayet kaliteli. google'de sizi 10 kere yönlendirip, en sonunda berbat bir pdf sunan ekitap sitelerinden sonra ilaç gibi geliyor insana. tek sorun cep telefonu ile okumak biraz zor oluyor ve insan en sonunda alayım bi kitap okuyucu diye düşünüyor.

  ekşi sözlük'te servisin emek, telif, hırsızlık ekseninde dönen büyük bir tartışması da mevcut. ancak basılı hali 30 tl olan bir kitabın, dağıtım, basım gibi hiç bir masrafının olmadığı ekitap versiyonu 25tl'ye satılıyorsa bu ülkede kimse bana parayla e-kitap aldıramaz.
 3. ekşi sözlük'ün en önemli olayıdır. benim için ise, son günlerdeki ekşi sözlük fiyaskolarından sonra, ekşi sözlük'ün tek önemli olayıdır.
 4. İki yıla yakın bir süredir yararlandığım güzide oluşum ve artık bazı arkadaşların öz verisi ile tamamı internete taşınmış.
  Buyrun
 5. ekşi sözlüğün türk toplumuna kazandırdığı en büyük oluşum. kaliteli bir e-kitap okuyucu ile birleştiğinde tadından yenmez, mükemmel bir hizmet. allah yapandan, uğraşandan, bizlere ulaştırandan razı olsun.
 6. ekşi sözlükte sayfalardır legalliği tartışılan oluşum.
 7. yasal olup olmadığı tartışıladursun okuyanın, istediği anda kitabına ulaşmak isteyenin can dostu servis.

  sync, bittorent ile uğraşmak istemeyenler için 4500 kitabın tamamını barındıran indirme linkini aşağıya bırakıyorum. keyifli okumalar.

  link
  oz
 8. harika bir servis. sürekli değişen kodlar can sıkıcı olabiliyor. ailecek takip ediyoruz.
 9. mesela bir anda gelen montaigne okuma isteği gibi durumlarda, dışarıya çıkıp kitabı aramakla almakla vs uğraşmak yerine e-kitabı okumaya başlarsınız.
  severseniz daha sonra basılı halini de alabilirsiniz.
  she
 10. bugune kadar internet uzerinde gordugum en faydali girisimlerden bir tanesi. insani kitap okumaya tesvik ediyor.