e-kitap servisi meritokrasi - youreads 1. yasal olup olmadığı tartışıladursun okuyanın, istediği anda kitabına ulaşmak isteyenin can dostu servis.

  sync, bittorent ile uğraşmak istemeyenler için 4500 kitabın tamamını barındıran indirme linkini aşağıya bırakıyorum. keyifli okumalar.

  link
  oz
 2. eskiden arşivlediğim ve meritokraside olmayan veya daha iyisi bulunan epubların olduğu klasörümü buraya açıyorum.
  link
 3. Ekşi sözlük kitap paylaşım ağı. sync üzerinden çalışıyor. İçinde rahat 4 5 bin kitap olduğunu tahmin ediyorum ancak kesin bir şey söyleyemeyeceğim. Kullanmayı bilmeyenler için ekşideki giri yardımcı olacaktır. Kullanmayı bilenler için ise aşağıya kodu yazacağım, oradan alırsınız.

  B3T76WBJWTCM3UDXUBLNZQR6MR4JRP2KP
 4. İki yıla yakın bir süredir yararlandığım güzide oluşum ve artık bazı arkadaşların öz verisi ile tamamı internete taşınmış.
  Buyrun
 5. Hakkında, ekşi sözlük'te şöyle bir yazıya rastla(tıl)dım, tüm arşivi indirmeden kitaplara bakıp istediklerini indirmek isteyenler için faydalı olmuş ;)
 6. kindle viralidir. içindeki kitaplar gayet kaliteli. google'de sizi 10 kere yönlendirip, en sonunda berbat bir pdf sunan ekitap sitelerinden sonra ilaç gibi geliyor insana. tek sorun cep telefonu ile okumak biraz zor oluyor ve insan en sonunda alayım bi kitap okuyucu diye düşünüyor.

  ekşi sözlük'te servisin emek, telif, hırsızlık ekseninde dönen büyük bir tartışması da mevcut. ancak basılı hali 30 tl olan bir kitabın, dağıtım, basım gibi hiç bir masrafının olmadığı ekitap versiyonu 25tl'ye satılıyorsa bu ülkede kimse bana parayla e-kitap aldıramaz.