1. süper tatlı kıvırcık cazcı abla. bu aralar pek bir dinler oldum.

  soft soft ne de güzel geliyor kulağa. farklı bir enerjisi var. kütüphanede "sakin müzik" diye dinlerken karşımdaki kızın bana ters bakmasıyla omuzlarımı kıpırdatmadan durmayı başaramadığımı farkettim...

  27 kasımda yeldeğirmeni sanat caz konserleri kapsamında sahneye çıkıyor. bir gidip sahnesinin de keyfini çıkarmak lazım.
 2. guy mintus ve yinon muallemle birlikte konser vereceğini öğrendiğimde 1 ay öncesinden bilet aldım resmen. sonra gidince biraz hayal kırıklığım oldu çünkü sadece konukmuş ve yalnızca 3 şarkı söyledi ki 1 şarkı da bis olarak çıktıklarındaydı (bkz: jamaica - elif çağlar)

  onun dışında konser türk ezgileri evrensel müzik falan derken yahudi ilahilerine de bağlanınca garip bir hal aldı. yine de perküsyon ve piyano uyumu iyiydi diyebilirim.

  neyse demem o ki elif çağları dinleyeceğim hevesiyle 1 ay bekledikten sonra 3 şarkıcık dinleyebilmek canımı fena sıktı.

  şimdi yine konser kolluyorum...
 3. iki if, bir tane de passage mekanlarında canlı kanlı dinlediğim, canlı performansı normal albümden daha da iyi olan - ki böyle bir durum nadir müzisyende mecvut. tabi bana göre - kıvırcık, tatlı ve hoş sohbetli güzel kadın.

  her ne kadar caz müziğin ülkedeki geçmişi erotik filmlerde ya da yeşilcam sevişme sahnelerinden gelse de elif çağlar muslu daha da bir sevdiriyor caz müziğini. kısaca, dinleyin. huzur bulun.
 4. nadide caz performans sanatçılarımızdan.
  apayrı bir sesi apayrı bir enerjisi vardır.
  dinleyeni bol olsun.
  keşfetmek isteyenler için buyrunuz efenim.