1. hangi kanala yazmam gerektiğini bilemediğim, çok teknolojik sayılmasa da seyahatle ilgili olduğundan daha çok sağlıkla ilgili nesne.

    salı akşamı ciddi bir trafik kazası geçirdim; araçlardan diğeri pert, belki benimki için de öyle karar çıkacak (hakkımda hayırlısı olsun, umarım en az yıpratıcı şekilde atlatırım bu süreci). kazanın yarattığı psikolojik travmanın haricinde ve bacaklarımdaki ufak morluklar (birbirine tokuşmuş o sırada çünkü) dışında kalan fiziksel sorunlarım kendi deyişimle "maşallah ağrılarım".

    hani sünnet çocuklarına maşallah şeridi takılır ya, emniyet kemeri de onun gibi çapraz takılıyor ya, işte onun gibi :) emniyet kemeri o anda beni nasıl tuttuysa değdiği tüm yerlerim kademe kademe ağrımaya başladı zaman geçtikçe. iyi ki de tutmuş, yoksa gözlüğümle birlikte ben de savrulup çok daha büyük acılara sebep olabilirdim :/

    "kısa mesafe, şuradan şuraya gidivereceğim" filan demeden hep takmak lazım emniyet kemerini, görüş açık da olsa kimin nasıl geleceği belli olmuyor.

    (bu yazıyı belki faydam olur diye yazdım ama, sinirlerim hâlâ biraz gevşek, bu konuda mesaj atan olursa yanıt yazmakta zorlanabilirim, kusuruma bakılmasın.)