enochian - youreads  1. ailemin beni iyi yetistiremedigini dusunen ve sahsima kor cahil, soysuz gibi sifatlar ile hakaret etmekten cekinmeyen heyecanli bir arkadas. umarim uslup sorununun dusuncelerine zarar verdigini anlar. ataturk milliyetciligi ile fasizmi karistiyor ve okudugunu anlama problemi var. anneler gununde cocugunu kaybetmis annelere biraz saygisi var ise hastalikli fikirlerini saklar.

    edit: ek olarak "varlığım bu devlete en büyük hakaret" imis. ailesine sabir diliyorum.

    hakaretlerine devam ediyor ve ilgnic sekilde kendisiyle siyasi bir fikir catismasina girdigimi saniyor. futbol maci saniyor sanirim siyaseti. suan bolucu, terorist ve vatan haini yapti beni ki daha bilmiyor kim oldugumu. bu sonuca sadece "cocuklar olmesin" dedim diye vardi.
  2. ateşli ve heyecanlı bir youser. duygularına fazla güveniyor ama ne yazık ki duygularla tartışılmaz, en azından mantık çerçevesinde tartışılmaz. kendisine; eğer rasyonel düzlemde tartışmak, fikirlerini korumak istiyorsa aristo'dan organon metnini öneriyorum. böylece en azından "safsata" (fallacy) nedir onu öğrenir. ona göre fikirlerini "çatıştırır". eğer bu kavramlara hakim ise ve buna rağmen tartışmaları böyle yürütmeyi tercih ediyorsa ateşli ve heyecanlı değil , kötü niyetli bir youserdır.
  3. henüz kitap olmamış taslağı kitap bölümünde paylaşmış antifeminist yazar. ben de bir şeyler yazıp ekleyeyim de belki egom şişer.
  4. ahahah ağla diye mesaj atmış bir de. hayır edebiyat parçalıyorsunuz falan ama özünüzde kötülük var. inanın çok kıskandım sevgili youser, yazılarımda sizi ilham alacağım.