entourage - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.89)
entourage
en iyi arkadaşınızın hollywood'da yıldızının parlamaya başladığını düşünün... ne yaparsınız? ona sırt mı çevirirsiniz? yoksa yanında mı yer alırsınız? 'entourage'da, kariyerinde yükselişe geçen film yıldızı vince chase (grenier) ve onu bu eğlenceli şöhret yolculuğunda yalnız bırakmayan arkadaşlarının hollywood'daki inişli çıkışlı yaşamları mercek altına alınıyor... yapımcılığını ünlü aktör mark walhberg'ün üstlendiği ve yine ünlü oyuncunun yaşamından ilham alan dizi, bizi hayranlar, dalkavuklar, paparazziler, tabloid gazeteler, seks, alkol ve paraya boğulmuş günümüz hollywood'una götürüyor... vince chase (grenier), kariyerinde yükselişe geçmiş genç ve seksi bir film yıldızıdır. queens'ten en yakın arkadaşları eric ve turtle'la üvey kardeşi johnny 'drama', kahramanımızı bu 'tehlikeli arazi'de yalnız bırakmaz ve kendilerini ona yardım etmeye adarlar. üç queens'li kafadar ve vince, menfaatlerin yüksek, para ve baştan çıkarmaların hiç olmadığı kadar fazla olduğu hollywood'daki hızlı yaşamın iniş ve çıkışlarına birlikte göğüs germeye çalışırlar.


 1. sadece ari gold karakteri için bile izlenebilir. öyle ki bu dizide tek yeteneksiz insan başrolündeki çocuktur. ama bana güvenin, varlığını bile umursamıyorsunuz ari sayesinde.
 2. hakkında bir kişi yorum yapmış, buradan izleyen sayısının az olduğunu düşünüyorum. karakter dizisi denildi mi bence akla ilk gelmesi gereken dizilerden. özellikle ari gol ön planda evet. ama bir drama, bir turtle bir e kısacası her biri şahsına münhasır kişiler. dizide benim en çok beğendiğim olay ise arkadaşlığın ön planda olması. şu diziyi izlediğim süre boyunca hep korktum şimdi şu şuna aşık olacak ve romantizm ile dizinin içine edecekler diye ama olmadı öyle birşey.
  birisi benden komedi dizisi önerisi istediğinde friends'ten önce söylüyorum bu diziyi.
 3. vincent chase'in görevinin diğer karakterleri başarılı göstermek olduğunu düşünüyorum.
  ari gold'u izlediğim diğer dizilerdeki herhangi bir karakterle karşılaştıramadım, belki harvey specter..
 4. 2004'te başlayan ve sekiz sezon süren emmy odüllü dizi , geçtiğimiz yılın temmuz ayında birde filmi çıktı

  ufakça bir hatırlamak isteyenler için (diziyi henuz bitirmemişler link'e basmayın ağır spoiler içerir !! )